Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok az őszt?

Várjátok az őszt?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem. Utálom a hűvöset, a szelet, esőt. Nagyon sajnálom, hogy néhány nap és vége a nyárnak.

Persze már túlzás ez a hőség, de jobb mint télen megfagyni.

Ti hogy vagytok ezzel?



2018. aug. 25. 14:28
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ha várjàtok akkor miért, ha nem, miért nem.
2018. aug. 25. 14:29
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
A szülők mindegyike nagyon várja az iskolakezdést:DD
2018. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
54%
az ősznek is megvan a maga szépsége, de tény, hogy a nyári melegnél és napfénynél nincs jobb dolog :)
2018. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
Én nagyon várom. Imádom a hűvöset, a szelet, az esőt. Nagyon örülök neki, hogy néhány nap, és vége a ki**szott forró nyárnak. Nem jobb hőgutát kapni, mint télen megfagyni. Ráadásul szeptemberben eltűnik innen a sok hülye gyerek.
2018. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%

Én igen, nagyon.

1. szeptemberben kezdem az egyetemet és izgatott vagyok.

2. utálom a nyarat:

- nagyon rosszul bírom a meleget, esténként aludni se tudok rendesen (a hideget jól bírom, rendes öltözködéssel kb -5 fokig simán elvagyok, azalatt kezd fázni az orrom)

- ha nyár van akkor mindig van egy csomó ház körüli munka

- rovarfóbiás vagyok és valamilyen oknál fogva ha kilépek a házból gyakran egy perc se kell és már rusholnak le a dögök...

2018. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Én minden évszakot szeretek,mindegyikben meglátom a szépet. :) Viszont vágyom egy kis hűvösebb időre a sok meleg után.
2018. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
57%
Várom már nagyon, egyrészt nem vagyok oda a melegért, másrészt egy olyan helyen lakom amit minden nyáron elárasztanak a nyaralók, így már hiányzik nagyon a város 'kihalt' jellege ami az év többi részén va
2018. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok màr iskolás, úgyhogy nem amiatt nem várom. Csak jobb a hangulatom is ha szép az idő. Több helyre lehet kimozdulni, több a program. Ki lehet ülni az udvarra olvasgatni. Nem kell ezer ruhát felvenni.

Bár a tavasz a kedvenc évszakom.

2018. aug. 25. 14:53
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
Imádom az őszt, imádom a Halloweent, imádom a természetet ősszel, a hangulatot, az időjárást, és én is örömmel fogadom, hogy a lakóparkból a sok hülyegyerek végre iskolába megy és nem rohangálnak üvöltve fel-alá reggeltől estig a lakások alatt.
2018. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
60%

Ha normális hőmérsékletű nyár lenne és nem lennék változó korban, akkor szeretem a nyarat (is). De ez, ami itt hetek óta megy, az már abszurd. Szeretem az őszt is, a telet is, de nekem is a tavasz a kedvenc évszakom. Az a baj, hogy lassan már csak két évszak lesz. Tél és nyár.

Majd figyeld meg, szeptember közepén-végén fűteni kell. Ez megy évek óta. Nincs átmenet az évszakok között jóideje.

2018. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!