Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Várjátok már az őszt (mint...

Várjátok már az őszt (mint évszakot)?

Figyelt kérdés
Mit szerettek benne?
2012. szept. 9. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem.
2012. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Már ősz van!
2012. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én nem ..nem is szeretem ..nem szeretem az ilyen átmeneti évszakokat..
2012. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

tél sz.rabb.

Legalább is nekem, kályhás fűtés mellett.

Hazajönni a kihűlt házba, tüzet rakni, és várni egy órát legalább, hogy meleg legyen.

2012. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát jólesne már pár nap 15-20 fok, de aztán tudom hogy bőven vissza fogom mág sírni a nyarat... amikor több hétig szürkeség, hideg, nyirkos... tipikus hétköznap.. :D
2012. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Várom már mert akkor nincs olyan meleg.

A nyár is jó de nagyon rossz 35-40fokban dolgozni a tűző napon.

2012. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én igen :) Mert nincs olyan hőség. Meg az őszi szünetet is várom :)
2012. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Crisopher ***** válasza:

Én nem szeretem az őszt. Még így az elején elmegy, mert nincs meleg, meg minden, de ez csak szeptember hónap. Aztán jön október és november, az az igazi, kemény ősz. Akkor állandóan szürkeség van, majdnem minden reggel köd.

A levelek elsárgulnak, majd lehullanak. Minden szép zöld volt, akkor meg minden fa ott áll csupaszon. Ráadásul ahogy egyre haladunk előre az őszbe egyre hidegebb lesz. A nappalok rövidülnek, az éjszakák hosszabbodnak. Egyre rövidebbek lesznek a délutánok, és november végén azt veszed észre, hogy még csak fél öt van, de korom sötét. Mikor eszedbe jut, hogy júniusban még este fél kilenckor is tök világos volt, és hogy milyen jó is volt, hogy olyan sokáig sütött a nap.

Szóval én utálom az őszt.

2012. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!