Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nyugozhetnek le egy 28...

Hogyan nyugozhetnek le egy 28 éves csajt? Érti a viccet jófej stb de akár mit csinálok csak simán jó fejnek tart :/ Mit csináljak vagy mondják hogy többet lásson? 20 éves fiú vagyok. Leginkább vele egy korúak véleményére lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Az a helyzet, hogy általánosságban elmondható, hogy a fordított felállás a szerencsésebb(kb. ennyivel idősebb csaj, ennyivel fiatalabb pasi).

A lányok hamarabb érnek, kell, hogy egy érettebb férfi legyen mellettük. Én mondjuk 28-nál is bőven idősebb vagyok (36), de a párom 29.

2018. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem értek teljes mértékben egyet az elsővel, 20 éves lány vagyok és nem vágyom nálam 8 évvel idősebb csávóra, szerintem jobb az azonos (vagy legalábbis hasonló) élethelyzet. Éppen ezért valószínű, hogy bármit csinálsz, "kisfiú" leszel ennek a nőnek a szemében, ha esélyed lenne, az már kiderült volna.
2018. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából sehogy. 24 éves vagyok, de már én is túl fiatalnak érezlek. Van pár nő, akinek ez rendben van, de ha valaki ettől idegenkedik, a fejedre is állhatsz.
2018. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Például én egy 28 évest, akit meg szeretnék hódítani már nem "csajnak" neveznék. A "hölgy" kifejezés megfelelőbb. Engem már 19 évesen zavart, ha "csajként" utalt rám valaki, aki udvarolni próbált. Persze, nem ismerem a kiszemelted személyiségét, de szerintem minden nőnek jól esik, ha illedelmesem beszélnek vele és plusz pontot ér.
2018. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es ott csúszik félre, hogy ez a "korábban érnek" a fizikai érettségre vonatkozik 12-13 éves korban, csak egy csomóan általánosítják felnőtt emberre is. Én nem biztos, hogy jártam volna 28 évesen egy 20 évessel (viszont 31 évesen már belefért volna egy 23 éves, egyszerűen ott van egy felnőttségi határ, hogy az ember elvégzi az egyetemet és dolgozni kezd).

Nem tudod, eddigi párjai hány évesek voltak? Általánosságban van, akinek az idősebb, van, akinek a fiatalabb jön be, meg van, aki nem nézi egyáltalán. (Én pl. 20 éves lányként még majdhogynem bácsiztam volna egy 28 éves fiút :D)

2018. aug. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!