Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miert van? Tobbi lent.

Ez miert van? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Ha megyek az utcan eszre veszem h bamulnak.. a kocsikbol vagy ha szembe jonnek stb. Szemuveges vagyok ezert nem ertem. Tobb vissza jelzest is jott h szep vagyok de en magamat nem tartom annak. Egyebkent nem oltzodkom kihivoan. Nem hordok mini szoknyat sem olyan nadragot amikbol kint van a fenekem. viszont feszulos dolgokat igen. Mostanabn nagyon zavar hogy szemuveges vagyok. Gondolkodm a kontaktlencsen. Szerintetek egy szemuveges lanynak kevesebb eselye van fiukanl mint akik nem szemuvegesek? Oszinten
2018. aug. 30. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én is szemcsis vagyok..

egy jó szemüveg még plusz pont is..

2018. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem bámul meg senki, ha rástresszel az ember, szimplán úgy érzi.
2018. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha csak nem vagy tolvaj,akkor nem tudom miért érezheted azt,hogy mindenki bámul...alap ha megy az utcán az ember,hogy ránéz az emberekre...egyenes testtartással megy. lefele kéne néznie,hogy senkit se lásson?sztem picit tulparázod. vagy lehet,hogy tényleg szép vagy,és a gondolkodásoddal kéne vmit kezdeni. a szemüveggel semmi baj nincs.
2018. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy MINDENKI bamul. Leginkabb ferfiak
2018. aug. 30. 22:29
 5/15 October15 ***** válasza:
Ez hülyeség. :D Mármint az, hogy a szemüveg miatt kevesebb esélyed lenne bármilyen téren is. Momentán épp ma beszéltük egyik haverral, hogy a kontaktlencse a sátán teremtménye. :D
2018. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem a szemuveg fogja eldonteni. aki szep, az szep szemuvegesen is, aki meg nem az meg nem. inkabb a szorongasoddal csinalj vmit, mert ilyen aprosagon nornalis ember nem aggodok ennyit.
2018. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyik variáció, hogy beképzeled, hogy bámulnak. A másik pedig, hogy tényleg bámulnak... de engem valamiért sosem dobott fel, amikor tárgyként néztek rám, szóval...
2018. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6os: szerintem is vannak szorongasi problemaim eszre vettem :(
2018. aug. 30. 23:06
 9/15 A kérdező kommentje:
7es: nem kepzelek be semmit azert bolond nem vagyok. A masik meg hogy ensem szeretem ha bamulnak nem mondtem h tetszene.
2018. aug. 30. 23:08
 10/15 anonim ***** válasza:
ja, latszik rajtad. mar nem bantani akarlak, de ez egybolyan dolog amin felesleges aggodni.
2018. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!