Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire beteges dolog...

Ez mennyire beteges dolog szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha valaki éjjel nem bír elaludni, elkeseredik és emiatt sms-eket küldözget egy ismerősének, hogy ő most nem bír aludni, megkéri hogy segítsen rajta, írja le mit csinál éppen, ő alszik-e már meg ilyenek. Ez milyen viselkedés?
2018. aug. 31. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétségbeesett.
2018. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Segítségre van szüksége, nem feltétlen baráti (vagy épp "baráti"), hanem komolyabb orvosi vagy szakemberire.
2018. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Csak ne verd fel az egész várost. Alvási bajok. Normális,van ilyen. Csak még meg kéne találni az okát,azt megoldani.
2018. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyezem vele,hogy itt orvosi segítségre van szükség vagy pszichológusra.Egy általános iskolai barátnőm írt egyszer hajnalban,hogy közölje depressziós meg valami függönyről írt amit elkell vinni valakihez...(összefüggéstelen volt az egész,nem válaszoltam vissza mert nem tudtam kezelni a helyzetet) előzőleg is írt mindennap és nem tudtam vele mihez kezdeni,mindig ugyanazok a kérdések,próbálta volna hozzámkötni magát,tőlem ez energiát vett el.

Nem gond ha az illető ír, de olyanoknak írjon akiket ez nem zavar,nem bontja meg azzal a nyugalmukat.Nem rossz szándékból,de nem mindenki tudja magára venni mások problémáját,mert lehet a sajátjával se tud egyről a kettőre jutni.

2018. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom. Régen ez nálunk baráti körben normális dolognak számított. Volt aki felhívott este 11-kor és majdnem éjjel 2-ig beszéltünk. Másnap ugyanúgy keltem reggel és mentem suliba. Így visszagondolva ezek a tényleg hasznos és fontos órák az emberek életében.
2018. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eléggé... én ilyenkor a második felesleges időelbxó sms-e után kikapcsolom a telefont a csába.


Ha nem tud aludni, filmezzen vagy olvasson, de ne mást zavarjon a fxsága miatt.

2018. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert az oké, hogy suliban még elmegy az ilyen bohóckodás, de az emberek zöme DOLGOZIK, és nem poén, mikor valamelyik idióta ismerős miatt esik be hulla kómásan a melóhelyre.
2018. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!