Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges dolog, ha valaki az...

Beteges dolog, ha valaki az ismerősét időnként különösebb indok nélkül elkeseredett módon próbálja elérni?

Figyelt kérdés
Olyankor üzeneteket irkál neki interneten esetleg telefonon sms-ben is, vagy hívogatja többször is egy nap hogy vegye már fel. Különösebb indok nélkül ha nincs baj akkor is, csak simán mert szüksége van rá hogy beszélhessen vele
2015. dec. 18. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, ha egy jó ismerősről van szó, akkor felveszed neki a telefont nem? Az nem túl normális dolog amúgy, ha valaki ezerszer felhív egy nap.
2015. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Az idegesítő tud lenni akár párkapcsolatban is ha valaki orrba szájba próbálja elérni a másikat főleg indokolatlanul. Sajnos nekem is így ért véget egy korábbi kapcsolatom mert sajnos én hibámból állandóan hívogattam, írtam neki és érthető módon besokallt. Ugyanígy ment tönkre egy barátságom is hasonlóan. Én ebből tanultam főleg akkor amikor olyan emberrel lettem jóba aki állandóan hívogatott sms-t írt meg szó szerint nyugtom nem volt tőle és egy idő után ez már sok lett nekem. Szerencsére az a barátság nem ment tönkre mert én elmagyaráztam az illetőnek hogy ennyire nem kéne.


Van egy nálam jóval idősebb munkatársnőm aki férjes asszony meg minden de vele elég jó barátságba kerültem. A férjét se zavarja, a gyerekei is csípnek engem az hogy én egy nálam 15 évvel idősebb nővel vagyok jóba ez picit szokatlan volt a környezetemben élőkre de elfogadták tudták hogy semmi olyan nincs köztünk, a hülyülés megvan meg minden és ennyi. Ugyanígy hogy a barátnőm akivel már lassan fél éve hogy együtt vagyunk őt sem zaklatom állandóan, ő sem hív engem, sajnos ő hétvégén is dolgozik így sokszor csak hétköznap tudunk találkozni pá órára. Nem találkozunk sokat hetente de amikor lehet együt vagyunk.

2015. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem mindegy, hogy ki az illető.Ha családtag, akkor semmi gond ezzel.Az attól is függ, hogy az illető mennyit tartozkodik pl. otthon.Lehet, hogy személyesen nem tudják megbeszélni a napi történéseket, csak a rohanás van.Ezért nem kell embereket elítélni, vagy megbélyegezni.Én ismerek olyan szerelmeseket, akik még éjszaka se hagyják egymást aludni.Az üzenetek jönnek mennek.Telefonnal alszanak.Reggel meg nem bír felkelni és teljesíteni a munkahelyén.Ez a fajtája az üzenetváltásnak szerintem önző és eléggé etikátlan a családdal szemben.Idegenek a családi életet megrontják azzal, hogy nem tudsz a gyerekeddel kicsit sem elbeszélgetni, mert mindig a telefonján csetel.Ha valaki kívülálló, akkor azt soha nem fogja megérteni miért .Csak találgatni lehet.Én általában kétszer keresek valakit , ha nem veszi fel a telefont elsőre.Majd üzenetet hagyok neki, hogy mi van vele, jelentkezzen amint tud.Szerintem nem beteges a mai rohanó világban.Akit ez zavar, az tegyen lépéseket, vagy szóljon az illetőnek, hogy ne keresse olyan sokszor.Vagy várjon türelmesen amíg visszahivja.Viszont az a helyzet sem elfogadott, hogy valaki egész nap kikapcsolja a telefonján a hangot és süketet játszik, nem elérhető.
2015. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem beteges, de egy idő után zavaró lehet a másiknak. Azt jelenti, hogy nagyon erős anya- és szerethiány van annak, aki elkeseredetten keresi folyton a másikat.
2015. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fura. És kissé tahóság is, mert hagyd már meg a másiknak a jogot, hogy akkor beszéljen veled, ha neki is van kedve/ideje, nem kell rámászni senkire, pláne nem ok nélkül.
2015. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!