Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogyan talál Peti...

Szerintetek hogyan talál Peti ennyi "szereplőt" a Facebook idiótákba?

Figyelt kérdés
Most már nyilván kicsit egyszerűbb a dolga, mert a legtöbb ilyen alatt jelölik őt gondolom, de még az első pár részben mit tett, hogy ennyi ilyen embert találjon? Vajon mind az ismerősei? Ha nem, akkor csak neveket irogatott bea keresőbe? Szívesen keresnék én is hasonlókat pusztán a magam röhögtetéseként, de nekem nem nagyon vannak ilyesmi ismerőseim...

2018. aug. 31. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt két részre lehetne bontani a dolgot: megjátszott vagy nem, ha megjátszott akkor nincs miről beszélni.

Ha igazi akkor pedig, először talált néhányat aztán a második, harmadik rész után már jelölhették posztok alatt.

2018. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

1) tenyleg leteznek ilyen idiotak. Lepj be facebookon tarskereso csoportokba, 80%-ban aluliskolazott balfszokkal fogsz talalkozni, en is ott szoktam talalni ilyeneket

2) megjatszottak. Nagyon nagy reszuk csak “staged”

3) ahogy Rikardo, ugy egy csomo mas is kitalalt/viccesebbre szerkesztett. Ezek nem mind valos szemelyek, van amelyik profilt Peti hozza letre ugymond

2018. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha én visszajelölnék mindenkit akit valamilyen szinten ismerek, akkor kapásból lenne vagy 400 ismerősöm. Azok ismerősei is jelölnének, tehát több. Ennyi ember idővonalát látnám, tehát lenne rengeteg poszt amit megoszthatnék a világgal, hogy milyen viccesek. Sőt a saját kiírásaim is kirakhattam volna, mert az első facem ilyen volt, tele mindenkivel, aki az utcán elfordul, de mégiscsak egy suliba jártunk vagy ilyesmi, és bejelölt.

Tehát valószínűleg volt egy alap ismerettségi köre, ahonnan merített, aztán egyre többet küldtek neki, hogy ezt nézd.

Mára alig van ismerősöm, de néha azokból is lehetne videót összevágni.

2018. szept. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte ő találta őket, aztán már folyamatosan jelölgették! Említette is valamelyik részben hogy sokszor értelmetlen hülyeségekhez is oda tagelték.

A csoportjában írta hogy a Hardcore FBI szereplőit rendőr és egyéb befolyásosabb barátai segítségével készíti.

2018. szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 EgriPeet ***** válasza:
100%
Tele van hülyékkel a világ. Még keresni sem kell, megtalálnak mindenkit.
2018. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Keres bejegyzéseket / posztokat, és azokat átírja böngészőben valahogy így:

https://www.youtube.com/watch?v=m_v4R2dZ5KM


Mind saját maga által kitalált "görbe tükör" akar lenni, tehát nem valós emberek.

2018. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!