Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Facebook marketplace problemat...

Facebook marketplace problemat talal a hirdetesemmel?

Figyelt kérdés
Nehany hirdetesembe belekot hogy problema van veluk de ha ramegyek a hirdetesre ott mar nem ir semmit.Ellenerveket sem enged kuldeni.Otlet?Nem hiszem hogy lebannoltak volna par napra mert mast siman tudok hirdetni.Nem utkozik szabalyzatba cipokrol van szo(eredeti)

2018. aug. 12. 13:18
 1/4 nakicsoda válasza:
szia, nekem is ugyan ez van. és hiába küldtem ellenvetést 1 hónapja. semmi válasz. a durva h ugyan olyan terméket más hirdet..
2018. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ertem mi lehet a baj veluk:/ fontos lenne eladnom a cipoket de igy kb lehetetlenne teszi
2018. szept. 12. 07:30
 3/4 anc ***** válasza:

Nagyon egyszerű: Facebook. Ne lepődjetek meg, a hirdetésekkel, a messengerrel és úgy mindennel vannak bajok folyamatosan.


Miért nem teszed fel inkább a Vaterára? Ellenőrzött és megbízható. Ráadásul nem adod ki a teljes profilodat bárkinek.

2018. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Feltettem en vaterara is de az kb ki van halva semmi erdeklodo.Jofogason kicsit tobb az elet.Facebook a leg katogatottabb
2018. okt. 2. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!