Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, ha ezek...

Rossz ember vagyok, ha ezek jellemzők rám?

Figyelt kérdés
Teljesen normálisan viselkedem az emberekkel,számíthatnak rám,azok akik közel állnak hozzám. Viszont akiket utálok,azokkal szemben kifejezetten kárörvendő,érzéketlen vagyok. Ugyanez igaz akkor is,ha felidegesítenek-még akkor is,ha egyébként kedvelem az illetőt-bár akkor "csak" érzéketlen vagyok-. Emellett nagyon utálom a túlzásba vitt érzelmi megnyilvánulásokat..szinte hányingerem van (viccen kívül) amikor valami érzelmes dolog játszódik le előttem (pl.búcsúzkodás,mások sírása,stb.). Még magamat is elítélem,ha elsírom magam mások előtt,utálok érzelmeket mutatni(ez inkább a negatív érzelmekre jellemző). Félek,hogyha kimutatok bármit is,el leszek "taposva".

2018. szept. 1. 19:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy rossz ember, de tuti nem jönnénk ki jól:'D
2018. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!


Hány éves vagy most?

2018. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy emiatt rossz ember vagy. Ezek inkább átlagos intelligenciára és alacsony érzelmi inteligenciára utalnak. Ezeken lehet változtatni.
2018. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
A könnyeket nem kell szégyellni, elítélni magadat, másokat miatta főleg nem. Ettől ember az ember, mert érzelmei vannak. Ezek szerint a szeretetet se tudod kimutatni. Így gépiesedsz. Gondolj arra, ha párkapcsolatod, családod lesz. A gyerkőc(ök) születését, sikereit, bukásait is fapofával nézed végig majd?
2018. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2-es,ez miért olyan lényeges?
2018. szept. 1. 19:41
 6/22 A kérdező kommentje:
Azt erősen kétlem hogy pszichopata vagyok..bár bevallom,volt már olyan,hogy annak néztek. És de,képzeld igaz az első mondat. A szadista jelentését is tudom.
2018. szept. 1. 19:57
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember. Vannak olyan emberek, akik azt szeretik, ha gyengének látnak, ettől szeretnéd megkìmélni magad.

Ha az ember tüskét kap valakitől, akkor természetes, hogy nem tud úgy viselkedni vele, hogy minden rendben van.

2018. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod.
2018. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"De egy ember akkor mutatja meg a valóját, ahogy számára idegen emberrel viselkedik, akivel szemben semmilyíen érdeke nincs."


2 nagyon jó barátom van. Ők azok,akikért tényleg bármit megtennék. Nem,nemcsak saját érdekből. Már azért is kétlem,hogy pszichopata lennék,mert depresszióval vagyok diagnosztizálva. Kétlem,hogy valaki egyszerre lenne depressziós és pszichopata.

2018. szept. 1. 20:16
 10/22 A kérdező kommentje:
11-es,ez kinek szólt és mire?
2018. szept. 1. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!