Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a tulajdonságok,...

Mik azok a tulajdonságok, jellemzők, amik alapján ti idegesítően/nagyon gyerekesnek tartotok egy felnőtt embert?

Figyelt kérdés

Nyilván a gyerekes jelző nem mindig negatív, de olyanra lennék kíváncsi, amikor az illetőre abszolút negatív értelemben használják a gyerekes szót.

Ismertek ilyeneket?

Mik azok a dolgok, amik alapján ti kijelentenétek, hogy XY (negatívan) nagyon gyerekes?


Vagy van ilyen ember a környezetetekben? Munkahely, iskola, szomszéd, stb.



2018. máj. 27. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 ilyen ismerősöm van. Az egyik a munkatársnőm, aki 35 éves. Jószívű, meg rendes, de nagyon gyerekesnek tartom, hogy szó szerint mindig mindent becézget (tollacska, papírocska, főnököcske, stb.), ha meg a testvérének a gyerekeiről beszél, idegesítően vékony hangon próbálja őket utánozni, mindezt minimum 10 percig. A kantinban is "melyik cuki kenyerecskét válasszam".


A másik egy volt lány ismerősöm, aki szó szerint mindenért nekiállt hisztizni és durcizni, mindezt 25 éves létére. Ha valami nem úgy történt, ahogy ő elképzelte, akkor már puffogott, meg mérges lett, de a tetejébe meg semmiért sem vállalta a felelősséget. Ha valami történt, akárcsak kis dolog, egyből hárított, meg nem ő volt az, meg stb. Én az ilyet tartom irritálóan gyerekesnek.

2018. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:
22%

>Videó játékokkal játszik

>Gyerekeknek való filmeket, sorotatokat néz(és azokról beszél. Falra tudok menni mikor jön a legújabb bosszuállók vagy star wars hülyeségeivel valaki).

>Nem tud felelős, normális döntéseket hozni

2018. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
ha bármiben képes meglátni a szexuális tartalmat és ezt nagy kacajok közt meg is osztja mindenkivel...
2018. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

- szexuális poénok oda nem illő módon, röhögéssel tálalva

- képtelen felelősségteljesen dönteni

- alapból képtelen dönteni

- minden szarért felhívja az anyját, apját, és minden második hétvégén anyuci szoknyája mellett ücsörög és szarik a lázas "állítólag" szerelmére (exem)

- kommunikáció helyett durcázik, hisztizik, megsértődik, nem szól hozzád akár hetekig (mostohaanyám)

- infantilis módon viselkedik (hülye poénokon vihog, amin már 10 éves korban sem szokás)

2018. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

- Önállótlan. Nem tudja megoldani a saját problémáit és másokat kér meg állandóan, hogy segítsen.

- Befolyásolható. Nem tudja eldönteni, hogy mivel szeretne foglalkozni, ezért mások véleményére ad. Állandóan változtatja a véleményét, annak megfelelően, hogy ki van mellette.

Egyetemen vannak ilyen szaktársaim és az agyamra megy, hogy mindig mindent tőlem kérdeznek. Ők is elmehetnének és utána járhatnának a dolgoknak és odafigyelhetnének a feladatokra.


Amúgy valószínű én is gyerekes vagyok még bizonyos dolgokban. Főleg, hogy olvastam több hozzászólót zavarnak a perverz poénok, amiket én kifejezetten szeretek.

2018. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem tudja használni a humort.

Ha oda nem illő, konteksztusból kieső, idióta poénokat próbál lenyomni a torkodon állandóan amik egyszerűen fájdalmasak.

#após

2018. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!