Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha vékony vagyok az azt...

Ha vékony vagyok az azt jelenti, hogy nem vagyok sportos?

Figyelt kérdés

Szoktam sportolni, meg csont soványnak sem nézek ki azért, de ugyanakkor valami izmos sem.

Persze, a futballisták, kézisek, kosarasok egy sem elhízott emberek, de mégis másak. Ha ránézünk ő sem egy konditermes nagy állat, de ugyanakkor mégis jó alakja van. Nekem is hasonló ránézésre, de ennyire nem.


[link]


Vagyis így nem lehet rám azt mondani személyleírásként, hogy magas, barna hajú, stb. és sportos?



2018. szept. 3. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet vki vekony es sportos egyszerre
2018. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És azt hogyan vagy milyen az?
2018. szept. 3. 11:18
 3/12 nemaRendőrség ***** válasza:
A kardió elégeti az izmokat. A focisok egész nap futkároznak így kicsik maradnak
2018. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez egy leíráshoz kell, akkor én azt írnám, hogy magas, barna hajú, normál testalkatú. Ebből látszik, hogy nem vagy se sovány, se túlsúlyos, de kigyúrt nagydarab állat sem.
2018. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jaa nem egyébként. Ezt csak így általánosságban írtam, hogy hogyan jellemeznének vajon.

Kíváncsi vagyok, hogy lehetne nézni engem is focistának vagy egyáltalán nem. A vádlim az elég izmos mondjuk, a foci/futás miatt, egyedül a felsőtestem az ami inkább vékony.

2018. szept. 3. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz vékony és sportos. Ha így nézel ki, mint a focisták, ők is izmosak, de nem nagydarabok.
2018. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy izmos nem vagyok. Kinek mi az izmos?

Olyan szabású ruhában még éppen tűnhetek szálkásnak.

Ilyesmi vagyok leginkább:


[link]

2018. szept. 3. 13:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sosem szerettem az ilyen megnevezéseket, mert eléggé általánosít, így nagyon sok dolgot jelenthet. Pl. aki sportol, kicsit izmos és van rajta minimális felesleg, akkor az most hova tartozik?


Egyébként szerintem is lehet sportos és vékony valaki egyszerre.

2018. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát így van. Sportos hallatán is mindenki másra gondol. Van akinek az az, aki konditermes és már sokaknak túlzottan izmos, van akinek az úszók robusztus alkata a sportos, de egy Forma 1-es pilóta is sportos mivel sportoló. Az, hogy nem annyira látványosan, sokszor egyáltalán nem láthatóan az már megint más.

Focisták között sem mindenki Ronaldo, bár náluk mintha már egyre többen jókötésűek volnának.

2018. szept. 3. 14:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Pl ő is vékony (63,5 kg) de sportos.


[link]

2018. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!