Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SSBBW (kövér) csajok ismerkedn...

SSBBW (kövér) csajok ismerkednétek / összejönnétek egy kicsit vékony de sportos magas fiúval?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy általában nektek bejönnek e az ilyen fúk. És, hogy nem zavarna e titeket, ha egy ilyen alkatú fiúval lennétek, ha ő szeret titeket. És egyáltalán nem szégyellené hogy egy jóval testesebb csajjal van együtt. (20/f)


Komoly válaszokat kérek! Első sorban ilyen lányoktól!


Előre is köszi a válaszokat!



2016. ápr. 27. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

De zavarna, mert kellemetlen lenne, ha így tűnnénk fel, hogy egy "sportos fiú egy kövér lánnyal van"

Nah, hát ez a nem jó


Legalább is nekem égőő lenne. 😢😢😢

2016. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De most komolyan! Miért égő? Nem örülnél, hogy van egy normális párod aki szeret téged mindennel együtt? És előbbre helyezed más véleményét, mint a saját életedet?


Ne sértődj meg kérlek. Csak épp a válasz ellenkezőjére számítottam. :D

2016. ápr. 27. 19:30
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Itthon nem sok SSBBW méretű nő van. :) Sajons... Meg az emberek többsége nem is tudja, hogy mit jelent aBBW/SSBBW rövidítés.


Egyébként én is örülnék egy ilyen barátnőnek, bár egy feede beálítottságú picit duci vagy vékony lány is tetszene. :)

2016. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Próbálkozz az önérzetes tumblr feministáknál, ők meg vannak győződve róla, hogy tökéletesen néznek ki, így nem lennének gátlásaik, sőt, elvárnák tőled is, hogy adonisz legyél.
2016. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azért írtam zárójelbe, hogy kövér. :D DE hogy érthetőbb legyen. :D

[link]

[link]

[link]

2016. ápr. 27. 19:45
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó ízlésed van. :) Az utolsó kivételével mind bejönnek nekem is.
2016. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tess Munster a legjobb modell közülük! Keress rá. :D
2016. ápr. 27. 20:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sexy. :) Mondjuk nekem az SSBBW kategóriában Plump Princess a kedvencem. Egyébként ha bejönnek az ilyen csajok lesdm meg a BigCuties oldalát ott is van pár jó nő. :)
2016. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oksa! :D Köszike!
2016. ápr. 27. 20:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Uhh fiuk...megleptetek:D

Tudtam mit jelentenek a rovidetesek, megis kisse sovanyabbra (molettra) gondoltam.

Pl es az ilyen 65kgos lanyok nem is tetszenek csak a dundik (vagy hogy mondjam)? Nekem noi szemmel nem tetszenek, de lattam mar molett not aki iszonyat jol nezett ki (formas test, szep nagy cicik, baba arc).

Kerdesedre valaszolva sztem igen :)

2016. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!