Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy bonyolult műtéthez kaptam...

Saucony kérdése:

Egy bonyolult műtéthez kaptam kölcsön egy nagyobb összeget egy ismerősömtől. De most egybe követeli vissza és fenyeget hogy fel jelent. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ő ajánlotta fel hogy segít és majd apránként törlesztem neki én mondtam hogy inkább veszek fel hitelt mert az ugy hivatalos, de ő erőszakoskodott hogy ne vegyek fel. Sőt semmilyen papírt nem íratott velem alá hogy adott nekem pénzt. A műtét megtörtént a pénz elment még kevés is lett. De ennek ellenére becsületesen törlesztem neki de most jött azzal hogy szüksége van rá és egybe adjam oda. De hogyan és miből? hitelt már nem kapok, és ezt probálom neki elmondani de fenyeget. Ilyenkor mit tud velem tenni jogilag? mert azt mondja feljelent.

2018. szept. 7. 21:49
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem tud veled tenni semmit! Papírt nem írtatok, így mivel bizonyítja hogy nem adtad már neki vissza? Meg ha fel is akarna jelenteni és tegyük fel sikerül neki hosszadalmas tárgyalások sora követné a dolgot, ami elég sok pénzébe kerülne. Inkább figyelj oda a beszélgetéseitekre, mert ha pl hangfelvételt csinál az már egy bizonyíték arra hogy tartozol neki és lehet azzal már tud valamit kezdeni. Egyébként meg ha nincs miből egybe vissza adni a feje tetejére is állhat akkor se tudsz pénzt varázsolni. De amúgy ha be sétálsz egy rendőrségre és elmondod hogy milyen témában szeretnél segítséget kérni vagy fel hívod őket hidd el szívesen segítenek. Én is hívtam már őket tanáccsal kapcsolatosan és normális választ kaptam.
2018. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ pedig a meg egyezettek szerint fizetem neki rendre pontosan és mégis ezt csinálja.. ha fenyegetni fog úgy fogok eljárni ahogy írtad,, köszönöm a tanácsot és a kései választ
2018. szept. 7. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!