Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy amelyik...

Miért van az, hogy amelyik lány tetszik arra sokszor nem nézek szépen? Vagyis nem tudom mintha pont nem volna szimpatikus úgy nézek rá. Amelyik lány nem olyan szép vagy nem jön be azzal simán elbeszélgetek meg mosolygok stb.

Figyelt kérdés
Tudom furán hangzik, de tényleg ez a helyzet minden alkalommal.
2018. szept. 9. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert feszült vagy annak a lánynak a jelenlétében amelyik tetszik.

Van a fiúknak egy berögződése, hogy ha "vagányan"/flegmán néznek a lányokra, akkor az biztosan bejön a lányoknak.

Próbáld meg ezt a berögződést először tudatosan leküzdeni, "akarattal" vedd rá magad a mosolyra, ha éppen a neked tetsző lányra nézel.

Ha sokáig csinálod ezt, rögzül, és később már tudat alatt mindenféle erőltetés nélkül mosolyogni fogsz a neked tetsző lányokra is.


Persze ne vidd túlzásba, ne vigyorogj rájuk, mint a vadalma, de egy szolid csibészmosolyt ellőhetsz néha.

2018. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék flegman nézni, soha nem gondoltam hogy ez bejön a lányoknak.
2018. szept. 9. 00:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Akire ránézel, hogy szokott ràd figyelni? Barátságos a tekintete, vagy flegma?
2018. szept. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát van hogy csodálkozva, megdöbbenve néznek.
2018. szept. 9. 01:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha kedves, nyílt és mosolygós lennél vele, akkor sebezhetőnek éreznéd magad, hiszen ezzel valamennyire kitárulkozol neki, és ha így nem vagy neki szimpatikus, az elég fájdalmas tud lenni. Ehelyett viszont körülveszed magad a morcosság/flegmaság látszatával, mert az biztonságosabb.
2018. szept. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele régen még ilyen 18-19 évesen. Hozzá kell tenni, hogy én elég jóképű és izmos srác voltam/vagyok és úgy álltam hozzá hogy küzdjenek értem a nők és ne fordítva :DD Elég butaság volt így utólag, de egyébként bejött az is valamennyire. Most már viszont én is mosolygok, barátkozom beszélgetek velük, és így még jobban megy.
2018. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Férfi logika... -.-'
2018. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, nem nézel rá szépen?
2018. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!