Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érezted magad utoljára...

Miért érezted magad utoljára megbántva?

Figyelt kérdés
Kid bántott meg és mivel?

2018. szept. 9. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A munkahelyen a kollégák. Azzal, hogy hülyének tartanak pusztán azért, mert én nem azt gondolom, amit ők bizonyos dolgokról.
2018. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Csak próbáltam nem bunkó lenni, ezért gerinctelennek hívtak.

Most meg dúlok-fúlok magamban, hogy jó, akkor innentől nem fogom figyelembe venni mások érzéseit, de az meg távol áll tőlem, szóval ehh... Nem volt jó ez a nap. :D

2018. szept. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A társaság, melynek tagja vagyok, nem vesz komolyan. Amikor hozzájuk szólok, majdhogynem fel sem tűnik számukra a jelenlétem, és egy-két pillantásnál tovább nem is figyelnek rám. Egymással bezzeg foglalkoznak, beszélgetnek, adnak a másik véleményére, fontosnak tartják társaikat, és időnként hülyéskednek is. Én viszont, mintha levegő lennék számukra, vagy egy utolsó, semmirekellő valaki, akit lenéznek. Lényegében (állandóan) az esetben sem létezem számukra, ha velük tartózkodom. A durva az, hogy mindig is jellemző volt az efféle bánásmód irányomban, bármilyen közösségben is tartózkodtam. A fenébe is, ha tudnák, min megyek keresztül, mennyivel eredetibb gondolataim, ötleteim vannak az általuk szóba hozottaknál, mennyivel jobban átlátok a dolgokon,... csak a betegségeim korlátoznak kibontakozásomban,... életemben.
2018. szept. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem emlékszem, talán hónapokkal ezelőtt, de már nem tudom mivel. Engem nagyon nehéz megbántani, szinte lehetetlen, apróságokat nem szoktam magamra venni (a szeretteim sose bántanak szándékosan, így általában maximum apróbb dolgokon mérgelődhetnék, ha sértődős típus lennék), random emberek, félidegenek véleményére pedig teszek magasról.
2018. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. 6 órája volt az utolsó. A párom bár jólelkű és odaadó ember alapjáraton, szörnyen ingerlékeny és makacs is. Amikor valami nem úgy sikerül neki, ahogy eltervezte, azonnal idegbeteggé válik, üvöltözik, csapkod és parancsolgat. Sosem szépen kéri a segítségem ilyenkor, hanem egyből rámüvölt, mint egy kutyára és követeli, hogy azonnal teremjek ott. Ha kérdezni merek valamit, hogy mégis pontosan hogyan csináljam, amit még életemben nem mutatott meg senki, egyből hülyének néz és leüvölti a fejem. Tudom, hogy ez nem az én személyemnek szól, hanem csak mérgében mond ilyeneket. Apám is ugyanilyen jellem. Amikor lenyugszik, próbálja is kedvességgel kompenzálni, de akkor és ott nagyon is bántó viselkedés ez. Én a szöges ellentéte vagyok. Türelmesen tűröm a kudarcokat, nyugodtan próbálom megoldani a problémákat. Ha ki is borulok és megemelem a hangom, akkor is már a mérgelődés közben bocsánatot kérek, hogy egy percre se legyen megsértve, aki épp mellettem van.
2018. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Apróságok vannak csak.

Párom ma azzal bántott meg, (több férfin is feltűnt ez amugy), hogy ma is versenyszellem miatt áll csak mellém.

Szoval ha a segítségét kérem nem ér rá, kifogások, de ha azt mondom hogy akkor más pasikkal megoldom, akkor hirtelen mindenben segiteni akar.

Ha szomoru vagyok, empatikus arcot vág, de igazábol hidegen haggya, de ha azt mondom, milyen jo tanácsokat adott nekem egy srác, akkor egyből azzal jön hogy üljünk le komolyan beszélgetni mit hogyan lehetne megoldani.


Másik hozzátartozom a rosszindulatával.ha megkérdeztem mikor vette a pékárut ma vagy tegnap, akkor nekem támad hogy azt feltételezem rola hogy romlott kajával akar etetni, izzik a gyűlölettől. Ha valamit adott hogy azzal megcsinálhatok ezt azt, amikor rákérdez hogy kész e, es mondtam nem, az első feltételezése hogy semmit nem becsülök meg, lusta vagyok, támad, közben próbáltam es a helyzet csak annyi hogy nem sikerült, nem tudom megcsinálni.


Röviden a mai nap megbántásai:

Párom versenyszelleme, családtagom rosszindulata

Hab a tortán, a barátnőm aki viszont szeretett volna találkozni velem es nem tudtam, mégis kedves aranyos, nem sértődött be, a főnök pedig üzent hogy asztalomon vár egy kis lé :)


Szoval pont forditva a szeretteimtől kapom az ívet, mások akiknek nem is kéne, rém kedvesek velem.


Ez volt a mai nap

2018. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
munkahelyen azt mondták, hogy behódoló természet vagyok, csak mert megcsinálom a munkámat (amiért fizetnek).
2018. nov. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!