Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megnéztem egy mesét, amit...

Megnéztem egy mesét, amit utoljára 4-5 évesen láttam és tetszett. Ez infatntilis viselkedés? Közben teljesen elfelejtettem hogy 24 éves vagyok és még táncoltam is rá, meg minden olyan volt mint ovis koromban.

Figyelt kérdés

Akkor volt gáz amikor anyukám rányitott, bár neki nem volt gáz, ő csak mosolygott, meg kuncogott , de én elsűlyedtem xD



/Még mielött valaki azzal szekálnak hogy miért élek anyukámnál, megjegyzem, 20 évesen végeztem a gimivel, mert 5 éves volt, évvesztes vagyok és fősulira járok, ahol munka miatt halasztottam egy évet/


2018. júl. 7. 17:46
 1/8 A kérdező kommentje:
az kimaradt, hogy fiú vagyok.
2018. júl. 7. 17:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
😂😃nem gáz. Cuki. 😁Szerintem mindenki szeretettel gondol vissza a gyerekkori meséjére. Amúgy melyik mese volt az?.:)
2018. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondos Bocsok 2 :D nem mai darab xD
2018. júl. 7. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm 35-39 évesen is ezt tette, szóval nyugi:).
2018. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális viselkedés. Felnőtt lányom szájtátva nézte a Vukkot, hiába, azon nőtt fel.

Volt már olyan, hogy hoztak nekem mesekazettát, amit ámulattal, megkönnyezve néztem végig.

2018. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó, de gondolom ti lányok vagytok :) a fiúktól sajnos sokkal érzelemmentesebb személyiséget várnak.
2018. júl. 7. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Frédi és Béni egy részét néztem végig legutóbb. Véletlenül pont odakapcsoltam. Végigröhögtem az egészet, mert azoknak a vicceknek, szóvicceknek a nagy része csak felnőtt fejjel jött át. A Turpi úrfi szintén hasonló eset. 24f
2018. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a normális inkább, mint hogy az ember, ha már elmúlt 18, művien próbáljon meg mindent lefikázni, ami kicsit is gyermeki.
2018. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!