Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen karakterek közül melyik...

Ezen karakterek közül melyik a legszimpatikusabb és melyik a legantipatikusabb nektek? (hogy állítanátok sorba őket? )

Figyelt kérdés

1.Szélsőséges, borderline személyiségzavaros, agresszív, ostoba, vérszívó, aki állandóan a hülyeségeivel fárasztja az embereket. Végtelenül erőszakos és képtelen normális emberi kapcsolatokat kialakítani.


2. Kapzsi, pénzmániás, aki leginkább csak magával van elfoglalva ,leszarja, hogy másokkal mi van, őt csak a saját boldogsága érdekli, ezt nyíltan vállalja is, nyersen kimondja, amit gondol, ártani mondjuk nem árt senkinek.


3. Igazi hazudozó, aki mindenkinek azt mondja, amit hallani akar, semmilyen konfliktust nem vállal fel,érdekből barátkozik. Folyamatosan szerepket játszik, állarc mögé bújik, viszont mindenki kedveli, jó társaság.


4. Autista, csendes, békés, rengeteg kényszere van, sokszor nem érti, mit mondanak neki, illetve nehezen tudja kifejezni magát, egyszerű, de alapvetően jószívű.


5. Melankolikus, depresszív alkat, aki egyben végtelenül szétesett és rendetlen is, semmi rendszer nincs az életében, teljesen elvarázsolt, nagyon nehezen boldogul az életben ,álomvilágban él, könnyen megsértődik.


6. Akaratos, kissé faragatlan, durva, lusta is, éretlen, felelőtlen. Nagyon nehezen viseli, ha nem neki adnak igazat, öntörvényű , hirtelen haragú, de nem rosszindulatú.


2018. szept. 11. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

en az 1es vagyok es a 6ost valasztanam legszimpatikusabbnam. eredetileg azert, mert nem rosszindulatu,

de asszem az akaratos es az ontorvenyu tulajdonsagai is tetszenenek. szerintem pont a szemelyisegzavarom miatt. a legunszimpatikusabb nekem pedig a 3as. vele semmilyen emberi kapcsolatot se lehet kialakitani, mert amit megismernel kepet rkka, valoszinuleh ag is hamis lenne, en pedig emberekkel szeretek baratkozni, nem pedig az altaluk krealt fantaziaszrmrlyiseggel.

2018. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sorba a legszimpatikusabbtól


4.)

5.)

6.)

3.)

2.)

1.)

2018. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szimpi: 4-es. Nem szimpi: 1.
2018. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5.(mert én is ilyen vagyok) > 2. > 1. > 6. > 4. > 3.
2018. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pont olyan vagyok, mint az 5. Ezért azt nem írom bele a sorrendbe.


A legszimpatikusabb a 4. , aztán jön a 2. , hisz nem árt senkinek, hogy ilyen, mert aki megszokja az nem sértődik be az őszinteségen. Aztán jön nálam a 6. mert az ilyen embert kerülni kell aztán meg van oldva. A 3.típust kifejezetten utálom.


Az 1.típusnak pedig nem az emberi társadalomban a helye, így elöbb-utóbb elkerülhetetlen, hogy segítséget kérjen .

2018. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!