Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más 20-on éves is már öregnek...

Más 20-on éves is már öregnek érzi magát?

Figyelt kérdés
Valahogy olyan más ez a világ.A legjobb barátaimmal szoktam a városba kocsikázni,ha az a barátunk nincs velünk akinek barátnője van akkor még lányokat is néha leszólítunk,de igazából nem olyan nagy buli.Kamaszként azt hittük mekkora lesz már autóból csajozni,de amúgy baromira nem szoktam élvezni,csak jobb időtöltés nincs munka mellet.A legjobb barátomat a barátnője kegyetlenül betáblázza már alig lóg velünk.Az utcák tele vannak kis 13-14 évesekkel akik hajnali 2-kor még iszák a wiskyt (én ezért nagyot kaptam volna 15 évesen meg a barátim is) 23 éves vagyok,a barátaim is egyidősek velem,egyik kicsit idősebb.Iszonyat öregnek érzem magam,nem vagyok életunt,csak már megváltozott mindent és olyan hirtelen.Szeretnék barátnőt is,de közben rettegem attól hogy mi lesz velem ha én is annyira be leszek fenyítve mint a legjobb barátom.Pedig jó lenne pl.majd az ünnepekkor egy kedves lánnyal kimenni mondjuk a karácsonyi vására,de tényleg rettegem.Volt hogy a legjobb barátom csak az én társaságomba órákon át magyarázkodott a barátnőjének hogy velem van és nem egy lánnyal.tényleg ilyen h..lye világot élnénk ?
2018. szept. 12. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az a baj, hogy ennyi idősen már kicsit komolyabb életcéljaidnak és hobbidnak/elfoglaltságodnak kellene lenni, mint autóból csajozni random módon az utcán. Próbálj meg minőségibb dolgokkal foglalkozni.
2018. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy egyszerűen semmi ilyen nincs.Ezt is csak azért csináljuk mert örülünk hogy tudunk találkozni és legalább erre a pár órára legyünk olyanok mint régen,de a pár óra általában 1 óra mert holnap menni kell dolgozni.Egyszerűen semmi,párkapcsolati téren is azért vagyok ilyen,mert szeretnék,csak a tudat hogy utána nem lesz az mint eddig hogy végeztem a melóval találkozzunk a főutcán mert ha embernek párja van akkor meg az van hogy már megint a h..lye haverokhoz mész.Egy másik barátom,a legnagyobb csajozós,megismert egy tőle 5 évvel fiatalabb lányt és srác engedély nélkül csak dolgozni mehet.
2018. szept. 12. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, én még 43 évesen sem. Sőt.)
2018. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 1-es mondj pár minőségi dolgot.
2018. szept. 12. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzem magam én is, mint te. (bár nemtudom, lehet csak én látom a hasonlóságot, de nekem pont saját magam ugrott be, ahogy olvasgattam a sorokat)


20 éves vagyok, minden nappal idősebbnek és kívülállóbnak érzem magam a bulizós felszabadult 15-19 éves korosztálytól. Hiába tartom jól magam, meg néznek néha fiatalabbnak, önmagának nem tud hazudni az ember.

Nagyon nagyon nagyon rettegek az idő múlásától, és attól, hogy teljesen kiöregszem majd ebböl a tini korszakból. Én ha annyi lennék mint te, szerintem otthon ülnék a sötét szobába és mégjobban szomorkodnék mint most.


Nem azt mondom, hogy csináld te is ezt, csak elmondtam az én nézőpontomból a dolgot.


Egyébként nem tudtok így hétvégén, péntek délután-este, szombatonként este elmenni bulikba, kiülni valahová a városba nézelődni stb?


A barátnős befenyítős dologra a válaszom az, hogy ha a jövendőbeli barátnőd "bezárna" téged egy "ketrecbe", akkor gondolj arra, hogy egy nyugodt és nyomós indokod lenne arra, hogy szakíts vele. Tehát minden lelkiismeret furdalás nélkül mondhatnád neki azt, hogy vagy változtat, vagy vége. Aztán ha vége, élvezheted megint a szingli életet.

2018. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán,mert én gyakran vagyok éjszakás,de igyekszünk sokat találkozni.Ha engem bezárna a barátnőm akkor lelkifurdalás nélkül repülne,de a barátaim valamiért nem mernek a sarkukra állni,ha az utcán látom a legjobb barátom a barátnője már vonszolja is,ezen a többiekkel szoktunk poénkodni.A társaság 3. tagjának azért nincs ilyen baja mert nagyon fiatal a barátnője,aki srác minden kívánságát lesi.Amúgy tiniként nem voltam nagy partiarc.Az elmúlt 3 évben jött rám,de az elmúlt 1 évben ez változott mert hogy a brancsból sokaknak lett komoly kapcsolata.Félek hogy egy nap örülők ha 4 havonta láthatom a barátaim.És tényleg hiába akar komoly kapcsolatot,félek már mindentől ami kötelesség.
2018. szept. 12. 22:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz kocsiból csajozni. Emlékszem amikor engem is még próbáltak felszedni, konkrétan megijedtem attól a 3 sráctól. Nem tudtok valami mást csinálni helyette, aminek mondjuk van valami értelme is? Elmenni horgászni, vagy kondiba vagy kosarazni vagy valami. Így nem lesz barátnőd, mert normális lányokat nem lehet felszedni így. Olyan kisfiúsnak tűntök a leírás alapján nem férfiaknak. Főleg, hogy a haverodnak a barátnője dirigál állandóan. Elég sok lány nem ilyen... Ne a múlttal foglalkozzál, meg hogy hogyan képzelted el. Azzal inkább, hogy ebből most mit lehetne kihozni ami van.
2018. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 27 éves koromig szórakoztam
2018. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,


ennyire nem lehetsz életképtelen. Nem tudhatjuk mi érdekel. Járj ki foci/kézilabda meccsekre, vagy focizni a haverokkal, 8-10 ember megfizethető áron tud bérelni termet egy órára már bárhol, vagy makettezz, olvass én nem tudom, ami érdekel.


#1

2018. szept. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elfáradtál tesa , ahogy én is na mindegy több mint 100 gyk-s kérdésre válaszoltam és tiéd volt az utólsó pacsi :D
2018. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!