Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti vezettek naplót? Mit írtok...

Ti vezettek naplót? Mit írtok bele?

Figyelt kérdés

Én bármikor elkezdtem mindég rá kellett jöjjek hogy eseménytelen az életem... a nagy semmit meg minek írjam le?

Ti minden napot / hetet vezettek? Minden unalmas részletet is?



2018. szept. 13. 20:13
 1/9 Metionin ***** válasza:
100%
Én vezettem gimis koromban. Nem a napomat írtam le hanem a gondolataimat, amiket nem mondhattam el senkinek. De anyám többször felkutatta, így különböző titkosírásokat fejlesztettem ki meg volt hogy németül írtam. Amikor elköltöztem és végre nem szabták meg hogy mit gondolhatok, onnantól kezdve nem vezettem.
2018. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írok a naplómba, hanem mindenféle jegyeket, szórólapokat, kivágott képeket, firkákat, karszalagokat, blokkokat ragasztgatok bele, és néha nagy ritkán mellé is írok valamit, hogy "Pityuval voltam moziban. A Toy Story 17-et néztük." Amúgy is eltenném őket, és így nem vesznek el. :)
2018. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Félnék, hogy megtalálják :D Az álmokat viszont néha naplózom, ha érdekesek, vagy félelmetesek, és vállalhatóak persze.
2018. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként régen 1-2-szer próbálkoztam. 1-1 napot leírtam, este egyedül. De valahogy utána nem vonzott a dolog. Később is felmerült, hogy "napi összefoglalót" írok, vagy feljegyzem mikor hibáztam és mit, mikor dicsértek és miért.


Például volt, hogy egy nagy szakmai tapasztalattal rendelkező kollégám megjegyezte, hogy velem dolgozna, azt feljegyeztem.


Emlékeket is elteszem és gondolkoztam blogban is, de se időm, se kedvem csinálni.


Az álmaimnál már gondolkoztam, hogy tök jó lenne egy "álom felvevő" gép. MErt elfelejtem miután felkelek, pedig szinte Oscar díjas filmet tudnék csinálni, vagy csak jó lenne 1-1 érzést átélni újra.

2018. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az én naplóm a Google Photos. Mindig mentem és mappázom a képeimet, így jó visszanézni őket, mikor hol jártam, mit láttam.
2018. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban többször is belekezdtem, de mindig abbahagytam. Viszont helyette álomnaplót írok, már 12 éve. Minden érdekesnek nevezhető álmomat lejegyzetelem, míg el nem felejtem. Ott legalább izgalmas és különös dolgok történnek velem, ellenben a szürke hétköznapokkal. :)
2018. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írok, szinte minden nap. A vágyaimat, a velem és a szeretteimmel történt eseményeket írom le, gondolatokat, a hangulatomat, de receptek, ajándékötletek, rajzok, történetekhez való jegyzetek, meg bevásárlólista és life hackek is akadnak benne.
2018. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, amikor igen. A napi ténykedéseimet, érzéseimet írtam le benne.
2018. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor a tényleges napi eseményeket írom le, de gyakoribb, hogy inkább a hozzájuk kapcsolódó gondolatokat, érzéseket. De az is előfordul, hogy szinte csak a semmiről, mert terápiás hatás nálam egyértelműen észrevehető, ha írok.
2018. szept. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!