Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért elítélendő sokak számára...

Miért elítélendő sokak számára, ha egy női társaság pl sörözéssel/borozással tölti a péntek estéjét?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
nem tudom, de ez általában pont fordítva a nők baja szokott lenni.
2018. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Egy nő ne sörözzön,undorító,egy nő bort igyon minimum.
2018. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert régen nem volt illendő, hogy alkoholizáljanak és ami régen jó volt mindenkinek (igenis mindenkinek jó volt, akinek nem, az elmebeteg volt, pusztuljon!), az most is jónak kell legyen.
2018. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ki ítéli el?
2018. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bírom az ilyen "sokak" "egyesek" "néhányak" kérdéseket. Van akinek az sem tetszik, hogy kék az ég, és?
2018. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ér el egy bizonyos szellemi szintet, annak minden elítélendő, amit a nők csinálnak, szóval a véleményük is ennyit ér. A normálisak meg nem akadnak ki ilyeneken.


(Amúgy már-már művészi volt úgy beírni a #4es kommentet, hogy az első 3 kommentből kettő ítélkező hangnemű, szóval köszi ezért :D)

2018. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert a legkevésbé sem nőies
2018. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is utálom ezt a felfogást. Férfiaknak elfogadható, mert valami (számomra érthetetlen) oknál fogva az férfiasnak van titulálva, ha egy férfi iszik. Ennél fogva teljesen természetes, ha elmennek a haverokkal sörözni, dumálni, játszani, meccset nézni stb., mert az mind ilyen "férfias", meg kitalálnak hozzá mindenféle pl. "farkasfalka", "ösztön" stb. hülyeséget. Ehhez képest a nőnek ilyet nem "szabad". Az igaz, hogy nem nőies, de abban sincsen semmi férfias, ha egy férfi csinálja ezt. Másrészt meg szerintem nem kell megfelelni ezeknek az idióta elvárásoknak... Egy nő ugyanúgy szeretheti az alkoholt és ugyanúgy szüksége van szórakozásra és kikapcsolódásra, mint egy férfinek. Amúgy az is vicces, hogy a férfiak italozását általában úgy értelmezik, hogy mindenki megissza a maga "söröcskéjét", ami jár a hosszú nap után és közben elbeszélgetnek, nevetgélnek stb., addig a nők italozását sokan már úgy képzelik el, hogy leisszák magukat a sárga földig és vállalhatatlanul viselkednek.
2018. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!