Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok a normális emo-ról?

Mit szóltok a normális emo-ról?

Figyelt kérdés
Akik emo-san öltözködnek festik magukat, viszont nem vágják magukat és némelyikkel el lehet beszélgetni bár akkor se hosszútávon.

2018. szept. 23. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ezek csak ilyen lózungok, amit ész nélkül mondogat mindenki egymás után. 10-ből 11 nem vagdalta akkor se magát...
2018. szept. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően semlegesen állok hozzájuk, igaz elmúlt pár évben egyet ismertem, de őt meg egy közös érdeklődési kör kapcsán, néha találkoztam vele, váltottunk pár szót kb ennyi. Rajta látszott nagyon hogy az, de igazából a légynek sem ártott ezzel akkor miért kellett volna zavarni. Más kérdés, hogy szegény eltűnt tavaly december legvégén és a Dunában találták meg idén februárban. Hogy saját maga tette vagy idegenkezűség ezt nem tudták megállapítani, szóval ebből sem lehet levonni igazából semmit.

Amíg ismertem teljesen jól el lehetett vele beszélgetni.

2018. szept. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel kérdezhetném, hogy mit szólsz ehhez meg ahhoz a divatirányzathoz. Banyek, ha meglátok valakit az utcán, aki amúgy fel van öltözve, hol nem tojom le, milyen a stílusa? Mondok jobbat... engem az önvagdosók is hidegen hagynak. Mivel nem engem vagdosnak. :D Amíg engem nem zavar (nem zajong, nem tart fel, nem okád bele a kajámba, meg ilyen baromságok), addig csináljon, amit szeretne.
2018. szept. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezt javaslom a problémájukra:D


[link]

2018. szept. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs de ez extrém rossz. :D
2018. szept. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ugyanolyan unalmasak mint a többi normális ember, mit szóljak hozzájuk? :D
2018. szept. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Nekem az az elvem hogy az ember nem egy hirdetőtábla. Azt el tudom fogadni, ha valaki egy szubkultúra része, esetleg bizonyos körökben annak megfelelően viselkedik. Viszont azt már kevésbé, hogy sokan ebből próbálnak életstílust és kinézetet koholni maguknak.

A saját egyéni szabadságod rombolod vele.


Hát én nem tudom, hogy mi érdekes lehet egy emossal való beszélgetésben. Mint magánember talán, mint a filozófia közvetítője, úgy kétlem.

2018. szept. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Midegyik emos meleg vagy siman pozer wgsik se erdemi meg a éltexxd


Do$

2018. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 *zoé* válasza:
69%
Én emo vagyok(lány) nemkülönősebben érdekel az emberek véleménye rólam, mert nem ismernek. Adig meg nem is kel véleményt alkotni . Nem nevezem magam posernek vagy minek, mert ugy két éve lehetek emo. Az emok átlagukban viszahuzodobak(persze van kivétel) én pl par kis dologtol feltuom b*szni az agyam... , sokszor szomoruleszek a semi miatt, par oracskara, de én is sokszor rohogcselek.. Ennyi. Minden ember más, az hogy mi az amihez közel áll(mint én h emo vagyok) az a saját dolga.
2018. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!