Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány férfi miért olyan...

Néhány férfi miért olyan éretlen, mint a zöld alma?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy ma beszélgettem itt egy 24 évessel, aki rajtam keresztül akart megismerni 14 éves lányokat.

És mégcsak nem is annyira fejletteket... Oké, hogy vonzóak, de legyen már eszünk!

16/F-ként nekem még 3 év is soknak tűnik, nemhogy 10, vagy akár több... Szerintem szánalmas.

És a lányok többsége az ilyen ”férfiakra” bukik.

Nem vagyok féltékeny, van esélyem a lányoknál, csak egyszerűen szánalmasnak tartom azt a faszit, aki 20+-osan 14 évesekkel ismerkedik.

A szimpla szexet sem tartom okénak... Az is undorító.

Ennyi erővel én is dughatnék 12 évesekkel!

14 évesen 18-nak néznek ki és már érettek... Persze.

Ez a felfogás egyszerűen olyan éretlen viselkedésre vall, nem csoda, hogy csak a 14 éveseknél van esélyük.



2018. szept. 24. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

lehet,téged is szeretett volna megismerni :D

amúgy meg egy 24 éves nem mer 14 évessel kikezdeni és egy 16 éves fiú segítségét kéri , ott már komoly problémák vannak és nem csak szimpla éretlenség.

Az olyan férfiakra jellemző ezt, akik 14-18 évesen nem élték ki magukat ilyen csajozási szempontból és leragadtak azon a szinten.

2018. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ezt már pedofíliának hívják, és büntetendő. Bocs, de az ilyen csávót addig ütném, amíg meleg.
2018. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Nekem is ez jutott az eszembe.


#2 14 év a beleegyezési korhatár, szóval nem büntethető... Sajnos.

2018. szept. 24. 15:40
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Ez el.asztad.
2018. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

USAban már akkor valószínűleg börtön büntetés lenne belőle ha a lány 17 :) Itthon mindez legalális, akár a 14 éves barátnői, de az, hogy legális nem jelenti, hogy helyes is.


Én 21 éves vagyok és így tartom undorítónak.

2018. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Inkább téged b@$ztak el... De rendesen!


Az első kettőt meg gondolom azok az ”ember fajták” pontozták le, akikről a kérdésben is szó volt.

2018. szept. 24. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem pontoztam le senkit. Viszont kitartok a véleményem mellett.
2018. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Mi a f@xért nem lehet azt megérteni, hogy nem az számít, hogy mennyinek néz ki a lány és, hogy hogyan öltözködik, viselkedik, hanem az, hogy valóban mennyi? Hmm? Képzeld, attól még, hogy 14 évesen b@$zni akar, még csak egy hülye, naív, kíváncsi gyerek és ezt kihasználni akkora fogyatékosságra vall, hogy az már nem igaz!!!

Mi a t@k@mért nem tudjátok felfogni ezt azzal az aprócska agyatokkal?!?!

2018. szept. 24. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Igazad van, de nem erről van szó. Tudod, én is utáltam, aki dohányzik.
2018. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hmm... Egy dohányzó embert egy tinilányokkal szexelőhöz hasonlítani... Tök jó hasonlat... Tényleg!

Mint ez a ”friss kenyeres” duma, hogy ”Melyik kenyér a jobb? A friss, vagy ami már napok óta ott áll a polcon?”...

Ehhez sem kellett sok ész...

Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy ”Melyik a jobb? A piros alma(Hogy értsd: Érett), vagy a zöld alma(Értsd: Éretlen)?”

Na ugye, hogy ugye?

Két olyan embert próbálsz összehasonlítani, akiket egyáltalán nem lehet.

De egy kaját és egy érző emberi lényt összehasonlítani... Na ahhoz már tényleg gratulálok egyeseknek!!!

2018. szept. 25. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!