Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már megbántam hogy kiírtam...

Már megbántam hogy kiírtam de, mit ajánlotok? [Férfi]

Figyelt kérdés

Az alap téma az az, hogy vettem egy vaj színű vászon nadrágot, mivel tetszik kényelmes és lehet hogy 17 éves vagyok de szeretem magam elegánsba vágni a farmert meg gyűlöltem. Kíváncsi lennék, hogy milyen hétköznapi ilyen ruhadarabok illenek egy vajszínű/barna és árnyalatai vászonnadrágokhoz? Milyen cipőt szoktak ehhez felvenni? Valami olyan ami fiatalos és elegáns, de egyszerűen fogalmam sincs, mit ajánlotok? fehér inget szokás ehhez az öltözékhez hordani vagy az már túl ünnepéjes? vagy még milyen színű ingek a komolyabban kinézőek? Mivel jön a tél, mit szoktak még felvenni az ilyenhez, milyen kabát pulóver illik? Ballonkabátra gondoltam [nem kalambó, hanem természetesen a divatosabb elegánsabb verziója, nőiből is van olyan hosszabb kötős barna.].

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm, viszont nagyon kérek mindenkit, hogy ne nagyon legyen már személyeskedés meg ilyenek a kérdés alatt, mint ebben a kategóriában szokott, egyáltalán nem érdekel a motorosok véleménye, hogy farmert vegyek ha menő akarok lenni, meg egyéb baromságok, próbáljuk komolyan venni, mert tényleg érdekel, és valószínűleg még mást is fog :)



2017. szept. 4. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meg örülök neki, hogy vannak még fiúk, férfiak, akiket érdekel a kinézetük és nem csak lekapják az első útjukba került ruhát.


Én azt mondom, hogy fehér ing + sötétbarna cipő, vagy sötétkék ing + fekete cipő, de jó a szürke póló is hozzá. Ha van hozzá még egy sötétbarna öved is, úgy még jobban néz ki az egész. Persze lány vagyok, de én így gondolom, vagyis olasz férfiakon ilyen összeállításban szoktam látni.

2017. szept. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű v nyakú pulcsi nagyon jól mutatna vele. Esetleg garbó is szóbajöhet.
2017. szept. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd csak:

[link]

2017. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát waow, ezek a válaszok nagyon pozitív csalódást okoztak nekem :) Köszönöm az összes választ már össze is válogattam, miket fogok beszerezni :)
2017. szept. 11. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!