Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy szó szerint...

Normális, hogy szó szerint hányingerem van a tömény italoktól "férfi" létemre?

Figyelt kérdés
Mondjuk ebben nagyrészt közrejátszhat az is, hogy huszonéves "férfiként" csak 51 kiló vagyok. Ráadásul elég depressziós is vagyok és mivel emiatt fiatal korom óta rendszertelenül étkezem, a gyomrom is kifejezetten gyenge. Mennyire ciki az egy pasinak, hogy nem képes lehúzni egy felest akármilyen töményből? Egy centiliter még fintorogva talán menne, de többnél erős fintorgás mellett kidobnám a taccsot. Egyedül sört és bort tudok mértékkel fogyasztani. Előbbiből max 2 üveg, utóbbiból meg 2 borospohár (egyik sem éhgyomorra). De utána ezektől is rosszul érzem magamat. Itthon szoktam magamat néha "edzeni", de egyszerűen nem bírom. Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e még hasonló "férfi" sorstársaim, akik ennyire nem bírják a töményt?

2018. szept. 25. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Van egy ilyen mítosz hogy a férfiasság az alkoholfogyasztással áll összefüggésben. Teljesen alaptalan (ettől mítosz), társadalmilag káros (tehát jó is lenne elfelejteni), és általában alja emberek élik bele magukat a legjobban ebbe a mítoszba...
2018. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én egyáltalán nem iszok alkoholt, na és? Nem attól vagyok férfi, hogy le tudok húzni pár pálinkát.
2018. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
43%
Miért lenne baj ha nem bírod, avagy undorodsz a tömény italoktól? Mindenki más, nekem is van egy ismerősöm aki nem bírja az ilyen italokat. Tudod, anélkül is jól tudod érezni magadat. Apropó említetted a depressziót is. Szeretnél róla beszélni?
2018. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem gáz, én pl egyáltalán nem piálok.

Nem is értem, hogy miköze a piának meg a férgiasságnak egymáshoz. Hülye mítosz.

Ha rosszul vagy tőle nem iszod.

2018. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én pl annyi pálinkát meg tudok inni, mint egy gödény. Sört azt csak csínján. Most pontozz le fszkalap.
2018. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#6: Jó nagy tapló paraszt vagy. :D

Nagyon eltévesztetted a házszámot. Nem a magadfajta idióták véleményére vagyok kíváncsi.

2018. szept. 25. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a bátyám van így. Hiába egy nagydarab és meg nem mondanád róla, hogy nem bírja, de tényleg! Egy kisebb felestől olyan szegényem mint a paradicsom és úgy nézki mintaki többet ivott. Ezt elsősorban a szervezeted határozza meg. Egyébként nem kell idézőjelbe tenned a férfi szót. Nem attól lesz valaki több vagy kevesebb, hogy milyen a májának a feldolgozóképessége.
2018. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Ez nem nemfüggő. Simán lehet hogy nem bírja a gyomrod, alacsony az alkohol dehidrogenáz szinted vagy bármi. Én meg a pálinkától vagyok rosszul, még a szagától is. Na és akkor mi van? Nem ettől lesz valaki menő. Alapszabály hogy ne igyál olyasmit, amit csak fintorogva tudsz lenyelni. Idd azt ami ízlik és nem vagy tőle rosszul.
2018. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom, hogy nem bírom, de szeretni, nem szeretem. És ezt ki is mondom, nem szokásom holmi társadalmi elvárás és látszat kedvéért beállni mindenféle sorba.
2018. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 acelsziv ***** válasza:
Én ugyan bírom a piát - nem is akárhogy, de nem szeretem. Nem is iszom. És akkor mi van? Nem attól leszel férfi, hogy mennyit bírsz vedelni. Ez csak az amúgy teljesen értéktelen és ostoba véglényeknél lehet mérce akik ezen kívül semmi máshoz nem értenek.
2018. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!