Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy gyakorlatil...

Miért van az, hogy gyakorlatilag minden ember furán néz rám, megvet vagy egyszerűen levegőnek se néz? Hogy lehet így élni vagy kibírni egy életet?

Figyelt kérdés
Én vagyok az a tipikus magányos gyenge farkas, aki egyedül kóborol a világban. Aki senkire nem számíthat csak a családjára. Aki ha megjelenik egy buszmegállóban/boltban/buszon ő lesz az, akire negatív módon minden szempár rászegeződik (megvető nézés a kiközösített mártírra) és utána kínos csönd lesz. Aki ha megszólal/elmondja a véleményét egy összeverődött társaságban, akkor mindenki elhalkul és kínos hallgatás következik. Akinek le kell térnie a járdáról a fűre, ha egy lánycsapat vagy egy csaj a pasijával sétál vele szemben, mert máskülönben képesek lennének neki menni. Aki ha bemegy egy szolgáltatóhelyre (bolt, étterem) ő lesz egyedül az, akivel lenézően/gorombán/közönyösen viselkednek az eladók/dolgozók. Úgy járok az emberek között, mintha valami hajléktalan lennék, akin nem látszik az igénytelenség vagy valami megbélyegzett háborús kollaboráns. Hogy lehet így élni és mégis mi a fenét csináljak? A legnehezebb buktatók még csak ezután jönnek (szakdolgozat megírás, államvizsga, munkahely keresés stb.) és ha ennyire gyűlöl a világ, akkor mégis hogy lesz nekem munkahelyem, ismerősöm, megélhetésem? Feleségről inkább nem is beszélek, mert még egy csaj sem engedte meg egész életemben, hogy fél másodpercnél tovább nézzek a szemébe. Ma is láttam egy nőt és már akkor elkapta a tekintetét, amikor próbáltam volna picit rápillantani. És ez nemcsak vele van így hanem minden lánnyal/nővel.

2018. szept. 27. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodasmod ember, gondolkodasmod.

Ha nem megy akkor viszont jusson eszedbe az, hogy lehetne rosszabb is..

Letersz a fure a pompomlany csapat elol, ok utanad mennek, megvernek es lehgyoznak..

2018. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te csak egyszerűen paranoiás vagy. Minden rosszindulat nélkül!

Egyszerűen csak szemléletmódot kell váltanod. Nem vagy kívülálló. Átlgos vagy, mint a legtöbbünk. Mosolyogj sokat, pl a boltban, és meglátod, a boltos is kedves lesz. Beszélj hangosabban és érthetőbben a társaságban, érdeklődj a többekről, stb és akkor velük is jó lesz beszélgetni.


Mondom ezt úgy, hogy a mondatod, hogy: "Aki senkire nem számíthat csak a családjára." Én meg rájuk se, csak magamra.

Fel a fejjel! Nem olyan rossz minden, ahogy te azt gondolod. :)

2018. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy kölyök? (50% esélyem van hogy srác vagy)

Majd akkor kezdj el aggódni, ha azon kapod magad hogy Te kezdeményezed a szemkontaktust, de Te kapod el először a tekinteted...

Ha nézel valakit huzamosabb ideig buszon vagy metrón vagy akárhol, akkor az illető tetszik és PONT.

De ha ezt a gondolkodásmódot viszed tovább az életedben egyszer azon kapod magad hogy nem mersz egy NŐ szemébe nézni, mert elkönyvelted magad a nagybetűs LOOSER-nek.

"Az légy aki vagy,

Érezd jól magad!"

Fogadd el és vállald fel Önnön Magadat!

Egy életet fogsz leélni Önnön Magaddal!

EZ VAGY TE!

Ha van olyan dolog amit szeretnél megváltoztatni magadban, akkor változtasd meg magadban!

Így lehetsz az, aki lenni akarsz!

Z.G.34f

2018. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van megoldás. Írj.
2018. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szociális fóbia, pszichiáter segít.

A járdát elfoglaló emberek meg szinte mindenkit letolnak aki egyedül megy.

2018. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

1# vagyok

Lenyomoztam a geped, mindent ertek es az is kitunoen latszik a kepeid, felkeresett weboldalak, gepelesi metodusodbol, a gep napi uzembeveteletol, a szoba homersekletebol, a bundaskenyeres claviaturadbol, de leginkabb a mobilos szokasaidbol es utvonaladbol, hogy azt is szeretned ha lepisilnenek..

2018. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező. Én is ugyanígy érzek.... Minden lány elutasít a külsőm miatt........ Egy lánynak sem vagyok az esete.............. 22/F
2018. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál 2019 augusztus előtti önmagára ismertem, utána én is megváltoztam, beszélgettem hölgyekkel, határozottan gyorsan bicikliztem és, ha nem mentek arrébb nem szóltam, hanem befurakodtam a szűk helyre, egyszer egyik csaj táskájának neki is mentem.

A boltban meg beszélgetek a szép eladó hölgyekkel és kedvesen válaszolnak.

2020. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!