Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van a munkahelyemen egy...

Van a munkahelyemen egy "kolléga", akit gyakorlatilag mindenki utál, mivel egy bunkó, arrogáns rosszindulatú ember. Tudnátok mondani olyan szívatás, amivel "móresre" lehetne tanítani?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 08:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%

Talán ha van szünet akkor beletehetnétek valamit a kávéjába (vagy amit iszk) mondjuk sót,borsot.

Én azzal vicceltem meg a haveromat.

2016. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem igazan bolcs moresre tanitani. A munkahely nem jatszohaz, toleralni kell az idiotakat is. Nalunk is van egy ilyen srac, annyi a szerencseje, hogy baromi jol vegzi a dolgat. Neha nyelni kell rendesen, de csak igy lehet osszeszedett es produktiv lenni. Ha meg valami problemad van vele, ulj le es beszelgess el vele. A kommunikacio csodakra kepes! gondolom neked sem hianyzik, hogy a csiny utan keresztbe tegyen neked ahol csak tud. 26N
2016. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem teljesen fölösleges bosszún, szívatáson agyalni, mert az ilyen típusú embereknél ez mindig fordítva sül el, amellett, hogy a te energiádat veszi el.

Egyszer nekem is volt ilyen kollégám. Sokat jártunk kiküldetésre több napra, és sokat ettünk együtt étteremben. Egyszer a kolléganőmmel rántott Camembert sajtot rendeltünk és sikerült egy nagyon jó érett sajtot kifogni, olyant ami már szinte csípi az ember szemét. Mi imádjuk, de tudtuk, hogy a kolléga nem szereti. Meggyőztük, hogy milyen finom, egyáltalán nem bukés, stb. mígnem rábírtuk, hogy kóstoljon meg egy falatot. Aztán jót nevettünk, mikor láttuk ahogy megáll a szájában a falat, és eltorzul az arca. Csak hogy ennek a mókának az lett a következménye, hogy másnap nem lehetett vele együtt dolgozni rendesen, mert azt állította, hogy ő még mindig rosszul van a sajttól. Persze semmiféle egészségkárosodást nem szenvedett, ez csak hiszti volt.

Szóval énszerintem a hülyéket hagyni kell, ha bunkó, akkor bunkón is fog visszareagálni, aminek aztán csak ti isszátok meg a levét.

2016. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, de sajnos azon már rég túl vagyok, hogy tűrjem a szociopata megnyilvánúlásait. Évek óta mérgezi maga körül a környezetét.

Szóval nem olyan tanácsot szeretnék, hogy hagyjam rá a dolgot, hanem, hogy hogyan lehetne tiszteletet belenevelni kicsit.

2016. nov. 1. 10:19
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Én a Brucewillises megoldást javaslom..Munka után a munkaterületét elhagyva ,utcán parkolóban stb odamész hozzá és megkérdezed: fej vagy gyomor? Aztán úgy leütöd mint a büdösszart. Aztán elmondod neki hogy ha még egyszer szórakozik a melóhelyen veled ,akkor kórházba is kerülhet ,hosszabb szabadságra. Ez hatni fog.
2016. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is volt egy ilyen munkahelyem, és az a véleményem hogy valami baj van a közösséggel ha ilyen embert felvesznek, bolondot.


Én fogtam és kisétáltam a munkahelyről, aztán email-ben elküldtem a felmondásom.


Aztán össze is dőlt a cég később.

2016. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Egyébként meg csak gratulálni tudok a sok gyengeelméjű hozzászólásnak.


Hát igen, leverni az ilyet az lehet egy megoldás, összepakolni a gyereket mint a sz@rt.

2016. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az elottem szolok milyen munkahelyen dolgoznak, de akarmennyire a bogyomben van valaki nem kezdenem el pufolni. Egy az, hogy szerintem az eroszak sohasem lehetne megoldas. Ketto az nem akarnek felfuggesztest kapni. Harom, a cegnek sem tenne jot es vagyok annyira professzionalis es felnott ember, hogy ne keverjem a szemelyes erzelmeimet a munkaval.
2016. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
...és akkor a megoldás?
2016. nov. 1. 14:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor így kellett volna kezdened. A szívatás és a tiszteletre nevelés nem ugyanaz. Az előbbi dedós, tényleg nem óvodában vagytok. Tiszteletre tudással lehet valakit nevelni, ahhoz pedig ész kell. Vagy legalább is valamit jobban kell tudnod a munkahelyen, mint ő, csak így lehet leépíteni. Fel kell ismerned a gyenge pontját, és abban neked jobbnak lenni. Igen, igen, ez a tipikus versengés, tipikus munkahelyi jelenség, de nem véletlenül gyakori. Valószínűleg működik, csak te legyél az okosabb. Azzal nem leszel bölcs, ha sót raksz a kávéjába, vagy elfűrészeled a szék lábát.
2016. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!