Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Badoo-Tinder. Tényleg csak...

Badoo-Tinder. Tényleg csak paraszt, bunkó emberek vannak ott?

Figyelt kérdés
Tényleg csak bunkó, k..öcs,gyökér ember van ezeken a felületen? Engem 60 % -ban csak ezek találnak meg .
2018. szept. 28. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Többnyire igen. Na meg olyan lányok, akik a világ minden kincséért se írnának vissza, csak a szimpátia meg a körberajongás kell a pasasoktól.
2018. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

60%-ban csak ezek találnak meg

akkor a többi 40%-al mi van?

már is cáfoltad amit írsz

2018. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
60% ban igen. több még mindig mint a 40 nem ?
2018. szept. 28. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Neem, egyaltalan nem. :)

En ott ismertem meg fel eve egy sracot, mai napig beszelunk, alakuliban van.

Egy igazi uriember, pedig mindkettonknek memek voltak kint. :D

2018. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen a legtöbb ember bunkó. Sok sírás a Badoo miatt volt.. mert megkedveltem jó pár embert onnan és kib*sztak velem. Nekik is az volt a fontos hogy fenyezzek az egojukat mint ahogy írják a csajokra úgy a férfiakra is igaz ez.. de nem mindenki szemét ott én is ráakadtam a paromra pont mikor törölni akartam magam mert már feladtam a reményt. Mondom jó még vele dumálok de ha ő is bunkó paraszt lesz akkor feladom. Szerencsém volt. 🙂 Azóta is fent vagyok barátokat keresek főként lányokat mert elkoltoztem paromhoz és minden baratomtol távol vagyok. Most ugyan az a helyzet csak a csajokkal 😃 vagy szexet akarnak vagy igazából más nincs csak azt. Pedig ez az oldal nem csak erre való. Lehet rajta barátkozni is csak mindenki aki fent van eléggé éhes.. tudjátok. Mindegy azért probalkozok még hátha. Bár ha esetleg lenne aki beszelgetne velem lehetőleg nőnemű szívesen fogadom a baráti közeledést. 😊
2018. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik exem tinderrol van. 2 honap utan vege lett mert nem akart komoly kapcsolatot.

Masik exem szinten onnan. O 2 honap utan tinderezett ujra titokban. Majd ra egy evre fizikailag is megcsalt.

Hagyjuk...

2018. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!