Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mitől van ha valakinek...

Az mitől van ha valakinek elvékonyodik a hangja?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy az mért van pl azoknál akiknek mutál a hangjuk vagy stb hogy ahogy beszélnek gyakran elvékonyodik a hangjuk és így elég énekelve beszélnek egyszer normál egyszer vékony hangon
2018. szept. 28. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem pl. akkor vékonyodik el a hangom, amikor ismeretlenekkel beszéleg vagy amikor elő kell adnom. Gondolom az idegesség teszi.

Alapból elég mély hangom van szóval kicsit fura amikor kiállok előadni és cérnahangon kezdek el beszélni.

2018. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor szokott, ha ismeretlenekkel kell beszélnem, vagy nagyon izgulok valami miatt (pl. mások előtt kell beszélni, vizsgázom, kevésnek érzem magam valamihez, ilyenek). Meg nekem a szám is hamar kiszárad, úgyhogy ezek együtt eléggé el tudják rendezni a hangomat. 29/F
2021. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!