Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Keresek egy "ponyva" könyvet. Egy arab herceg/sejk/valakinek ígértek az egyik arab hercegnőt (? ), de mikor elmegy érte a hercegnő megszökik egy pilótával.

A pilótának van egy húga és őt viszi el a herceg az otthonába azért, hogy rávegye a hercegnőt, hogy visszatérjen hozzá, de a végén egymásba szeret a nevelőnő és a herceg.

Azzal kezdődött a könyv, hogy a nevelőnő egy kertben van épp hímez és ott találkozik vele először a herceg.

Tudom, hogy elég kusza lett, de valaki hátha ráismer.

ápr. 16. 17:37  Privát üzenet  

A válaszok
Ráismertem, de sajnos a címére nem emlékszem.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 17. 08:54 Privát üzenet
megírnád nekem is a könyv címét? Elszeretném olvasni :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 23. 14:41 Privát üzenet

Nem ez az?

[link]

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 31. 04:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet már tudni, hogy mikor fog megjelenni Erin Watt- Royal család 3. része Magyarországon?
Ha egy high fantasy világban lennék, milyenek lennétek?
Mi a különbség a hercegnő és a királylány között? A király lánya (azaz a királylány) egyben hercegnő is, vagy nem?
Mi a különbség a hercegnő és a királylány, illetve a herceg és királyfi között? Van egyáltalán?
Erin Watt sorozatának a többi részét mikorra fordítják le?
A most élő hercegek és hercegnők listája?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!