Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így gondolkodik egy igazi zsidó?

Így gondolkodik egy igazi zsidó?

Figyelt kérdés

Szóval nem rég szóba került a családban, hogy voltak zsidó rokonaink, sőt vannak is.


Én meg azon gondolkozom, hogy vajon ha most én itt felvállalom ezt és még esetleg be is térnék, nekem abból vajon milyen hasznom lenne.


Rájöttem, hogy talán ez az igazi zsidó gondolatmenet, nem?


2018. szept. 29. 03:16
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Büszke vagyok rád, hittestvérem!


Csak vicceltem.

2018. szept. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem.
2018. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodik, hanem cselekszik.

A haszonelvű gondolkodás nem csak a zsidó mentalitásra jellemző, bár ők vitték magasszíntre a "cselekvés, gondolkodás helyett" fakadó profit-termelő vállalatokat.

2018. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom kerdezo, hogy ki vagy mi vagy, de hogy zsido nem vagy az biztos!

Egy zsido.

2018. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugye azért tisztában vagy vele, hogy maximum zsidó származású lehetsz. És mi haszna lenne, ha ezt felvállalnád? Hova térnél be? Felvennéd a zsidó vallást?
2018. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos. Nem hiszem, hogy van bármi esélyed is arra, hogy betérj.

Értelmes rabbi elzavar.

2018. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A te esetleges penzugyi erdekbol valo beteresednek ( mert mi masert tenned :) kb olyan jo vege lenne mint azoknak a magyar kereszteny emigransoknak akik azzal a brillians otlettel jottek eszak amerikaba hogy zsidonak adjak ki magukat, es igy a helyi zsidok adnak nekik nehany millio $-t hogy nekik is legyen.


Gondolom el tudod kepzelni milyen jol jott ki a lepes ezeknek a kis angyalkaknak :)

2018. okt. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!