Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a nök? :D

Miért ilyenek a nök? :D

Figyelt kérdés
Hogy pl valaki együtt van egy lánnyal és akkor a barátnői:jajj de cuki nekem is ilyen pasi kell olyan aranyos nagy mázlid van hogy ilyen pasit fogtál ki. Másnap szakítanak és: ne is foglakozz ilyen gyökérrel nem érdemes ezért sírni én már az elején megmondtam hogy egy fa.sz majd veszek neked csokit xdd. Miért nem tudják eldönteni hogy most melyik ari vagy gyökér?xd
2018. szept. 29. 11:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Nők*
2018. szept. 29. 11:55
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Mert a nezőpontjukat az alapján változtatják hogy a barátnőjuket támogassák. Nincs stabil álláspontjuk.

Sajnos ismerek sok ilyen lányt.


Az is megy, hogy osszejonnek valakivel akirol csak jót mondanak, a szakítás után pedig a pali már meg is dogolhet mert mekkora szemetlada.

2018. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ne általánosíts pls
2018. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint, ez lehet azért is, mert az elején amikor még nem ismerték őt, akkor jónak tűnt, de amikor közelről is megismerték, akkor rájöttek, hogy mégsem annyira tökéletes. Vagy egyszerűen csak azt mondják, amit a barátnőjük akar hallani.
2018. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utolso mond valamit. Nagyon igaz, viszont akit nem szeret az ember,annak a külseje is negatív lesz. Úgyhogy a "szép" az hamar csúnya szemét lesz.
2018. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, én sosem fogalmaztam úgy, hogy “decukiii nekem is ilyen kell”, de valamennyire ismerős szitu.

A gyerekkori legjobb barátnőm folyamatosan bántalmazó, önző szemétládákkal jön össze és az elején még próbáltam rá hatni, hogy hagyni kéne a fenébe az olyanokat, akik szarba sem veszik, de bárhányszor beszéltem vele erről, mindig csak az a válasz jött, hogy “szívtelen vagyok” meg “csak ő ismeri igazán a palit, én nem is tudom milyen valójában” ésatöbbi. Aztán persze, hogy meguntam, hogy mindig én vagyok a főgonosz, azóta ha újabb pasi kerül a képbe, csak mosolygok, bólogatok, elismerem, hogy “milyencukiii” és remélem a legjobbakat.

2018. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"az elején megmondtam hogy egy fa.sz majd veszek neked csokit xdd."


A nap mondata.

2018. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert az elején annak tűnt, aztán idővel ahogy történnek az események változnak a vélemények is....

semmi se állandó. Még is hogyan is lenne az ?

Az elején tudod minden párkapcsolat "szipi-szupi", aztán jönnek a problémák, és sokan nem tudnak vele mit kezdeni és szakítanak. Persze, hogy pozitív mindenki az elején :) aztán jön a hideg zuhany.

A másik ami eszembe jutott ezzel kapcsolatban, volt 1 barátnőm neki egy barátja. A barátja egyszer csak rám írt, hogy mi a problémája az én barátnőmmel. Nos, mikor megírtam az igazat a barátnőmnek, hogy valóban túlreagálja a dolgot és túl féltékeny ami hosszútávon nem jó egyikőjüknek sem, akkor a barátnőm pár hónap után többet nem írt rám és megszakította velem a kapcsolatot. :D Szóval ez van. Azóta se írt nekem. Sokaknak fáj az igazság, de én úgy vagyok vele, hogy inkább elmondom a véleményemet, az igazat, akinek meg nem tetszik az felőlem mehet ahová akar. DE nem fogok hazudni!

Szerintem te még tini lányokról beszélsz :D Akiknek elég annyi ha a barátnőjük látszólag boldog akkor pozitív véleményt mondanak, aztán ahogy a barátnő panaszkodik akkor jön az ócsárolás,kérdés valóban ki a hibás, a lány vagy a fiú akivel együtt voltak?

2018. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!