Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányként hogy lehet megbarátko...

Lányként hogy lehet megbarátkozni azzal, hogy nagyon "malac fejem" van?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, mégis tokám van és kicsi vastag orrom, kerek fejem.
2018. okt. 3. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Ha van pėnzed kicsit átszabathatod. Ha nincs akkor meg kár ezen idegeskedned. Mert ha zavar akkor is ilyen marad pontosan úgy mintha nem is foglalkoznal vele.
2018. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Úgy vagy szép, ahogy vagy!:)
2018. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya, csak nagyon-nagyon zavar, hogy nem ovális fejem van, meg karakteres vonások.


A kiskori képeimen úgy nézik, mint egy porcelán baba.


Az orromat meg fogom műttetni, mert orrsövényferdülésem van és baleset miatt levált egy porc.

2018. okt. 3. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha zavar- tanulj meg úgy sminkelni,hogy optikailag csaljon. Egy jó frizuraválasztás is segít. Azokra a dolgokra fektess hangsúlyt-amiket szeretsz magadon.
2018. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
0%
4.: És azzal pontosan mit ér el? :D Am nem azt kérdezte, hogy hogyan verje át a környezetét / magát. :)
2018. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy nézet, ami nem biztos, hogy valóban olyan fejet taglal, amilyet írtál. Ne aggódj ilyenek miatt!
2018. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Én meg disznó arcú csávó vagyok. Gyere ismerkedjünk, összeillenénk.


Röff

2018. okt. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!