Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes vagyok a barátnőmbe,...

Szerelmes vagyok a barátnőmbe, hogyan tudok ezzel az érzéssel megbarátkozni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy egy fiú és lány barátságban az egyik fél mindig többet érez. Szerintem ez nem feltétlen van így, de az én esetemben igen xd Mind a ketten 18 évesek vagyunk, közel állunk egymáshoz, mindig is szép lánynak tartottam, de az elmúlt 1-2 hónapban megállás nélkül rá gondolok, róla fantáziálok, amikor magamhoz nyúlok főleg, heti kétszer minimum (szinte az összes álmomra emlékszem) róla álmodok, nem ritkán erotikusat, állandóan nézem, hogy online van-e, stresszelek ha nem válaszol, visszaolvasom a beszélgetéseinket. Szerelmet vallottam már neki, de valószínűleg ennek az egésznek a mértékével nincs tisztában. Van barátja érd ideje sajnos (talán fél éve). Szeret. Tudom hogy szeret, bár nyilván nem úgy, mint én őt és közel nem kötődik hozzám ennyire, de na... Látszik rajta hogy szar neki visszautasítania (amikor szerelmet vallottam tudtam hogy van barátja de egyszerűen nekem jó érzés volt elmondani és tartozok is neki az őszinteséggel ennyi idő barátság után). Na ezt mind azért írom, hogy ne higyjétek hogy kihasznál vagy félre söpör vagy valami. Lényeg a lényeg: hogy tudom ezeket a (gondolom a szövegen is látszik) nem mindennapi érzéseket kezelni?
2017. okt. 27. 00:19
 1/3 A kérdező kommentje:
18F
2017. okt. 27. 00:23
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megszabadulsz tőlük....... Nekem sikerült, már 4-5 éve lassan. Bár örültem volna, ha akkor annyit tudok, mint most, akkor meg lett volna két nap alatt, és nem kellett volna egy éven át figyelnem a gondolataim hogy stabil eredményre jussak. (Amúgy a nehezebb út, ha szeretnéd, fenntartani az állapotot, hogy fontos neked, hogy nem tekintesz/gondolsz rá nőként, és így először is abba hagyod a róla való fantáziálást (ezt mindenképp), könnyebb út ugyan ilyen feltételek mellett, hogy amikor rajta kapod magad, hogy szerelmet érzel iránta, akkor törődéssel gondolsz rá, mint mondjuk a házi kedvencedre ha van (nem tudom jobban megfogalmazni, de tudni fogod ha sikerült), és ettől rögtön már csak szeretetet fogsz érezni, ami sokkal könnyebben kezelhető, meg alapvetően nem is okoz gondot szerintem.)


Sajnos az utóbbi módszerre csak nem rég jöttem rá, pedig mennyivel könnyebb lett volna...

2017. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt kellett volna... Életemben soha senki nem okozott nekem ennyi fájdalmat
2021. febr. 26. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!