Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másra is nyugtató hatással...

Másra is nyugtató hatással van ha ideges és megölhet valamit?

Figyelt kérdés

Nem tudom kell e fejtegetni, engem személy szerint ha ideges vagyok mindig megnyugtat ha megölhetek egy rovart, aki bepofátlankodott az életterembe, pl most is felhúzták az agyam már kora reggel és olyan jól esett a szúnyoghálómon dekkoló büdösbogár pofájába fújni fél köbméter rovarirtót...

Tudom hogy ez nem a legegészségesebb felszültség levezetés, de akkor is jobb kedvre derít. Más is van így vele?



2018. okt. 5. 07:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Lehet amúgy az istenek is így működnek, csak náluk mi vagyunk a rovarok :D
2018. okt. 5. 07:43
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs teljesen rendben a lelked, de ezt te is érezheted, ha kiirtad a kérdést.
2018. okt. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Rám nincs nyugtató hatása, utálom a bogarakat, de ha meg kell ölni egyet az inkább rossz érzés, mégis csak élőlények ők is... inkább valahogy kirakom ha bejön a szobába, nem ölöm meg ha nem muszáj.
2018. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Bizonyos rovarokat, szúnyogot, legyet, poloskát én is örömmel pusztítok el, mikor már a tököm tele van velük.
2018. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én rám nincs ilyen jelleggel nyugtató hatással. Ha felbosszantanak, nem az az első gondolatom, hogy hol egy bogár, jól megölöm.Még nem is próbáltam, hoigy ártsak egy élőlénynek.


Kb olyan mint amikor egy ismerősöd random elkezd Veled üvölteni, majd kiderül, azért, mert előtte felbosszantotta más - te pedig nem érted, miért rajtad és miért nem rajta vezeti le a feszültséget.

2018. okt. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha lefekszem aludni, és elkezd a fülemnél nyikorogni egy szúnyog, attól ideges leszek, mert nem hagy aludni, ráadásul allergiás vagyok a csípésére, ha sikerül leütnöm és nem csíp össze, akkor nyugodtan alhatok. :-)
2018. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Ez beteges
2018. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Keress más feszültség levezetőt..

Munkatársam is ilyen beteg f.asz, talált egy sáskát a gyárban és hegesztés közben bele nyomta (a még élő sáskát) az ívbe. És röhögött rajta. Mondjuk otthon is ilyen beteg gyökér.. oda adta a gyerekének a telefonját, hogy az minecraft videókat nézzen rajta (a gyerek mondta, hogy ezért kell neki a telefon) aztán a csávó kicsit később elvette a telefont, a gyereket meg megverte azzal az indokkal, hogy márpedig nem nézhet minecraft videókat. Wtf.


Szóval kérdező gyorsan keress valami más örömforrást, mert ez nagyon beteg dolog. Nem vagyok szent, én is szoktam pl szúnyogokat ölni de nem puszta élvezetből. Vagy ott vannak a pókok. Írtózom tőlük. Mégis csak a legvégső esetben ölöm meg őket.. mindig próbálom élve befogni és kidobni az udvarra. Pedig utálom őket.


Az emberről sokmindent elárul, hogy hogyan bánik az állatokkal..

2018. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ezek csak rovarok, állatokat soha nem bántok és meg is vetem az állatkínzókat, másrészt, kicsit szerintem félreértetted, ha nem vagyok ideges akkor nem is ölöm meg őket szórakozásból, mint mondtam ez inkább csak feszültség levezetés, nem vagyok pszichopata állatkínzó, aki brahiból bántja az élőlényeket, de egy kártevő megölése nekem nem okoz bűntudatot, vagy sajnálatot stresszlevezetésre viszont alkalmasak.
2018. okt. 5. 10:36
 10/18 anonim ***** válasza:
Én rosszul érzem magam ha bejön valami rovar és meg kell öljem. Utálom a jelenlétüket is, de az elpusztítása se okoz örömet inkább frusztrál.
2018. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!