Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek, ha 0,25 mg-os...

Szerintetek, ha 0,25 mg-os Frontin nem volt semmilyen hatással a pszichoszomatikus zavaros látásomra első alkalommal akkor többedik alkalomra sem lesz, nem?

Figyelt kérdés

Hiszen ez a típusú gyógyszer rögtön fejti ki a hatását és nem kell semmilyen megszokás a hatásához.

Antidepresszánst is próbáltam már korábban, 4 hónapig szedtem, erre a tünetre semmilyen hatással nem volt, talán egy kicsit energikusabb voltam.

Szerintetek megpróbáljam, hogy 2 vagy 3 db 0,25 mg-os Frontinnak lenne-e erre a tünetre hatása vagy ha egynek sem volt akkor többnek se lesz? Továbbá azt is meg kell említenem, hogy még régen mikor ez a tünet megjelent nagyon stresszes, szorongós voltam, ám már vagy fél éve teljesen nyugodtak a mindennapjaim és nem szorongok, szóval nem is értem miért áll még fent ez a tünet nekem... Szóval igazából azt sem tudom mondani, hogy ez az 1 db tabletta ellazított volna, mert eleve nyugodt voltam. Vélemények?



2018. máj. 17. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

A Frontin, és általában a benzodiazepinek baromi veszélyes gyógyszerek. Jobb országokban (Kanada, USA, Nagy-Britannia) már rég nem, vagy csak nagyon szélsőséges esetben írják fel. Nálunk viszont minden szarra osztogatják, mint a cukrot.


Ne vegyél be Frontint egyáltalán! Még ha segít is átmenetileg, iszonyú erős addikciós potenciálja van, magyarul azonnal rászoksz. Bonyolult és hosszú pszichiátriai terápiával lehet csak lejönni róla. A mellékhatások pedig borzalmasak: szellemi leépülés, megmagyarázhatatlan agresszivitás, nem beszélve a szervi bajokról, amit okozhat.

2018. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltal meg arra, hogy nem pszichoszomatikus? Szemorvos latott mar?
2018. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Több alkalommal is, és egyéb más orvosok is. 100%-osan pszichoszomatikus
2018. máj. 20. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
eddig összesen 1 szemet vettél be? akkor még szedjed egy ideig mert szocfóbiánál is azonnal hat de az alap félelemszint csak hosszabb távon csökken. ha sokáig nem javul és a doki javasolja a nagyobb adagot akkor próbáld ki, aztán ha úgy se jó akkor másik gyógyszert
2018. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nekem nincs félelemérzetem
2018. jún. 2. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
azt csak példának írtam h bizonyos hatásokhoz hosszabb idő kell
2018. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Elsovel egyetertek, hogy karos es veszelyes a benzo (Xanax, Rivotril, Seduxen, Frontin, Elenium stb), de nem csak nalunk, hanem vilagszerte osztogatjak, mint a cukrot. Hulyeseg, hogy "jobb" orszagokban nem. Elso, olvass utana.

Mindenesetre kerdezo, benne van a tajekoztatoban minden, hogy miert ne szedd.

Pl


"Pszichés zavarok a Frontin szedése alatt:

A Frontin szedése során érezhet nyugtalanságot, ingerlékenységet, kialakulhat düh, aggresszív magatartás, téveszme, rémálmok, hallucináció, elmezavar, szokatlan magatartás. Ha ezeket a tüneteket észleli, kérjük, azonnal értesítse orvosát."


Vannak nem benzo hatoanyagu nyugtatok, probalj olyat feliratni.

2018. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!