Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyáltalán nem úgy alakult az...

Egyáltalán nem úgy alakult az éltem, ahogy elterveztem anno 14 évesként és a barátaimnak mind bejött, jpgyan tegyem ezen túl magamat?

Figyelt kérdés

Egész gyerekkoromban azt terveztem, vártam, hogy 14 évesen elkerülök faluról koliba, 18 évesen Pestre egyetemre, jogász leszek, fiatalon fogok szülni, 17 évesen lesz az első pasim...


Ehelyett semmi sem jött be és itt vagyok rá 7 évre, anyuci kislányakémt, otthon, gyerekszerepben.


2018. okt. 5. 23:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A legjobban az bánt, hogy itt ragadtam falun... Szörnyű pletykások, undorítóak az emberek, aki létezik nyomul rám...


Itt leszek egy macskás vénlánykent, aki semmit sem látott az életből.

2018. okt. 5. 23:42
 2/15 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy meg ahhoz hogy elkönyveld így az életed. Először is mit tettel azért hogy ez összejöjjön??mert maguktól nem fognak felhívni az egyetemtől hogy hallod Nincs kedved idejárni?! Ott falun is tudsz jól tanulni érettségi után egyetemre menni akar pestre . Ahhoz az kell hogy tanulj mondjuk ezt jó kezdő lépes és megtudod tenni falun anyuci kislányaként is .

Akkor ha felvesznek egyetemre biztos támogatást kapsz otthon és mehetsz koliba . Az meg hogy fiatalon szülj... inkább egy biztos társat kívánj magadmelle akinek mersz majd szülni. Nem olyan jó 18evesen anyának lenni férj/tars nélkül. Azt meg nem te döntöd el mikor jön. De előbb élj kicsit. 17evesen panaszkodsz hogy nem váltak meg valóra az álmaid úgy h nem nagyon tettel érte. Majd ha megpróbáltál mindent és nem jött össze akkor tedd fel ezt a kérdést magadnak hogy másnak miért jössz össz e az ami neked nem .

De valószínűleg azért mert nem akartad eléggé. Még nincs késő,hajra !

2018. okt. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17 évesen elírtam 21 évesen bocsi
2018. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nyugi, más is van így. Én azt hittem nagyvilági májer leszek, ehelyett meg egy irodakukac lettem, szánalmas napi rutinnal amit utálok. Neked még van időd változtatni, keress egy egyetemet és vágj bele! Nem fog kinézni senki hogy 21 vagy, sőt! Jár egyetemre nappain 30 éves haverom is mert új életet akart kezdeni!
2018. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28 évesen mentem arra az egyetemre, amit eredetileg is kinéztem, csak elsőre nem vettek fel. Nem vagy lekésve semmiről.
2018. okt. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez meg nem a kapuzarasi panik. Van idod nyugi. Amikor az az ido is eljon es addig se teszel semmit, na az nagyon szar erzes es nem is tudom mihez foghato. Addig tegyel. 5 ev mulva 10 ev mulva halas leszel e magadnak mert valtoztattal es tettel az almaidert?
2018. okt. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jogra hogy-hogy nem vettek fel? Mi történt? Nálunk gimiből kettes-hármas tanulók mentek arra a szakra.
2018. okt. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azt kétlem. 460 pont.


Össze is jött volna, de anyám a matek és kémia emeltet erőltette.

2018. okt. 6. 07:57
 9/15 anonim ***** válasza:
A kettes hármasok nem államira mentek, a kérdező meg biztos nem áll úgy anyagilag, hogy félévente 240 ezret kidobáljon. 21 vagyok, most kezdtem jogon, 24-30 évesek is vannak az évfolyamban nappalin.
2018. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Először is hagyd abba a kesergést a múlton. Mi értelme van? Azon már nem tudsz változtatni. Az élet egyébként sem olyan, hogy az ember eltervezi előre 50 évre, és majd minden úgy is lesz, és él boldogan. Nagyfokú rugalmasság szükséges hozzá, és az, hogy meglásd a valós lehetségeidet, vagyis a vágyaidat igazítsd hozzá a valósághoz.

Ennyi idősen semmiről nem késtél még le, menj egyetemre, csináld a dolgodat. A gyerekvállalás pedig – ahogy előttem is írták – pont nem az, amit az ember 14 évesen el tud tervezni, mert ha nincs hozzá partnered, de te téped a témát, hogy márpedig most kell, akkor csak magaddal és a gyerekeddel szúrsz ki.

Jóval idősebb vagyok nálad, és azt gondolom, az alábbi videóban elég jól összefoglalják, mi a szitu:

https://www.youtube.com/watch?v=6S9E0MVteEc

2018. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!