Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-am van, még...

Pethdio kérdése:

Nokia Lumia 520-am van, még anno feltettem rá a Preview for Developers wp 8.1-et, jött is rá a frissítés, de most nem jön rá a cyan update! Pedig ahogy láttam már kint van, vodafone-os vagyok. Más is így van vele, vagy egyedi eset?

Figyelt kérdés

#WP 8.1 #Cyan Lumia 520
2014. aug. 16. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Recovery tool-ál állítsd vissza az eredeti romot. Preview-ra nem jön a cyan.
2014. aug. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy állok, elvileg kijött már a magyar kártyafüggetlenre, de amikor a beállításokban az extrák+infó menüpontban a további információkat néztem, ott írta, hogy 000-DE - tehát német a telefon, a német kártyafüggetlenre meg még nem jött ki. Nem lehet, hogy nálad is ez a probléma?
2014. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A recovery tool-ról kaphatnék egy linket? Elore is koszi!
2014. aug. 18. 00:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak be bírod irni a google-be,nem? De a bing meg a Yahoo is megtalálja.
2014. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, még annyi, hogy azt írja minden személyes tartalom elfog tűnni, ebben a zenék és képek is benne vannak, illetve telefonszámok is?
2014. aug. 18. 22:53
 6/6 anonim válasza:
Vodás 520-ra van CYAN
2014. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!