Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan értelmeznétek ha...

Ti hogyan értelmeznétek ha valaki ezt írná nektek és hogyan raegálnátok rá:Ha nem tudok hova menni és lesz időm hozzád fordulok?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről van szó,akivel hasonló érdeklődéskörű programokon szoktunk részt venni,ott szoktunk beszélgeti.Ma bejelölt a facebookon,írt üzenetet,amelyben egy programról érdeklődött amin pár hónappal ezelőtt részt vettem és most ismét megrendezésre kerül.Erről váltottunk néhány üzenetet.Utána elküldtem neki egy másik program plakátját,ami szintén hasonló témakörű.Erre írta azt,hogy köszi jövő hétre már van programom.Ha nem tudok hova menni és lesz időm hozzád fordulok.Kicsit furán értelmeztem,mert nem az volt a célom,hogy együtt menjünk a programra.Társaság hiányában sem szenvedek.Neki se akarom megmondani hova menjen..Meg ezt a plakátot elküldtem másoknak is,akik ugyanabba a társaságba járnak,hátha másokat is érdekel.Azt is mondtam lehet továbbítani is a programot.

2018. okt. 6. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl gondolod :) Te elküldtél egy plakátot egy programról, amire ő udvariasan reagált, jelezte hogy nem fog részt venni a programon és igy valószínűleg találkozni is fogtok, a mondat második fele pedig szimpla formaság, mivel néha beszélgettek facebookon, azért bizotsított róla, hogy nem a társaságoddal van a baj, vagy azzal, hogy esetleg ott találkozhattok.
2018. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Félreértette akkor. Írd meg neki, hogy nem elhívni akartad, hogy menjetek együtt, hanem informálni arról, hogy folytatása van annak, amit látott, hátha nem jutott el hozzá még a hír.
2018. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg túlspilázod. A lány mivel úgy gondolhatta,azért küldted el a plakátot,mert te részt veszel rajta,vagy azért,mert ezzel felhívod a figyelmét,hogy ő is elmehetne. Amire egyszerűen reagált,hogy nem tud elmenni. Nem közvetlenül neked szólt.
2018. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!