Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te melyiket választanád a...

Te melyiket választanád a kettő közül?

Figyelt kérdés
Ha csak ez a két választási lehetőséged lehetne, akkor inkább lennél egyedül a nap huszonnégy órájában, vagy inkább lennél emberek között 0-24-ben? És introvertált vagy extrovertált vagy?
2018. okt. 9. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyedul! Haljon meg mindenki, csak en ne.
2018. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül vagyok a nap 24 órájában és ez sokkal jobb nekem, mintha hülyék közt kéne lennem állandóan.
2018. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált és az egyedüllét. 24 órában elviselni másokat baromi fárasztó lenne számomra...
2018. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül és "súlyosan" introvertált vagyok.
2018. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül lennék, és élvezném, mert intro vagyok erőteljesen.
2018. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Látom itt mindenki úgy gondolkozik mint én. Vajon egy extrovertált inkább azt választaná, hogy mindig másokkal legyen?
2018. okt. 9. 23:17
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 logikus h azt valasztana
2018. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
en inkabb masokkal lennek. a teljes magany nagyon rossz hosszutavon, viszont ha akik korulvesznek kepesek csendbe maradni akkor tokeletes lenne. amugy eleg sok itt a visszahuzodo, durvan sok. pedig egyebkent ok vannak kevesebben
2018. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

#8 a magany rossz hosszutavon? XD

Nekem az rossz ha a tobbi hulye pofajat kell bamulni.

2018. okt. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem bírnám állandóan egyedül, most 0-24-ben emberek között vagyok, ezt is nehezen viselem de inkább ez mint teljesen egyedül. Persze nagyban függ attól is milyen emberek és mennyire kell velük kapcsolatban lenni. A tesztek szerint introvertált vagyok, de ettől még úgy érzem szükségem van emberi gondolatokra és reakciókra, a nagyobb társaságot sem feltetlen kerülöm még ha általában igaz is rám, hogy kényelmetlenül érzem magam és nehezebben oldódok.
2018. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!