Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden férfi ezerszer megnézni...

Minden férfi ezerszer megnézni azokat a filmet amik nagyon bejönnek nekik?

Figyelt kérdés
A barátom folyton ugyan azokat a filmeket nézi. Vagyis néz mindent, de vannak olyanok is amiket már 100szor legalább megnézett. Pl Vasember minden héten,( most már az újabb részek is) 🤪legalább 1szer, Tűzgyűrű,2012,Avatar ez csak pár darab, több ilyen kedvence is van. Ez normális szerintetek? És hogy nem unja meg őket?

2018. okt. 12. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

én sorozatozok, bár régen volt, hogy 1 hétig minden nap ugyan azt a filmet megnéztem, mikor már kivülröl ment meguntam és váltottam megint 1 hétig, bár akkor voltam vagy 14

most ha nagyon jó film akkor 1szer 2szer megnézem, de azt se egy hónapon belül

2018. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan kb 10 nagy kedvencem, ezeket időnként újra és újra megnézem.


1. Számú főkedvencem: Tágra zárt szemek (Eyes wide shut)

2018. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem bár ha a TV-ben adják a kedvenc filmeimet, vagy sorozataimat, azt mindig megnézem😂
2018. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de nekem is vannak olyan kedvenc filmjeim, amiket már vagy 100-szor láttam :D
2018. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!