Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom cikinek és...

Csak én tartom cikinek és érzek szekunder szégyent, amikor egy pasi eljátssza a nagy "védelmező, hős lovagot"?

Figyelt kérdés

Bal oldalt figyeljétek a fehér inges ficsúrt, miután a hosszú hajú pasi felpofozta a nőt:

[link]

Reflexszerűen odarohan, mintha valami gyilkosságot követett volna el a pasi, fog egy széket és utána feszít, mint páva a párzási időszakban. De megverni már nem meri. Annyira nevetséges. Ezt csak példának hoztam fel. De számos olyan jelenet van a mindennapi életben, amikor a pasi játssza a nagy szőke lovagot, csöpögősen (már-már papucs módjára) hízeleg a nőnek vagy amint valami történik egy lánnyal a környezetében azonnal odarohan, mint valami megbomlott agyú kiéhezett lúzer vagy feminista szervilis férfi. Utoljára az óvodában láttam így ripacskodni a fiúkat a lányokkal, amikor a homokozóban vki elvette a lapátot tőlük és Pistike supermenként odarohant hozzájuk, hogy igazságot szolgáltasson. Nem tudom, csajok ti is ennyire odáig vagytok az ilyen viselkedésért? Mondjuk az is számít ki az érintett, mert én - 170 centis nyikhaj pasiként - ha ilyen "férfi" lennék és kiállnék a nőkért, akkor egyből egy mitugrász, h***egyerek, komplexusos görcsnek lennék titulálva (még a csajok szemében is, hogy nincs szükségük segítségre) míg a magas, izmos, vonzó pasik tettéért pedig áradoznának, hogy milyen bátrak és férfiasak meg kiállnak a nők jogaiért. Igazi kettős mérce.



2018. okt. 6. 13:17
1 2 3
 1/26 October15 ***** válasza:
93%

Áh tehát az a bajod, hogy nem mersz 3 méternél közelebb menni egy nőhöz mert majd nyilván jól megaláz mert 170 centi vagy. :D


Itt a napi sírjunk a magasságunk miatt kérdés. :)


Továbbra is 173 cm vagyok Martensal együtt és soha a büdös életbe nem volt belőle gondom.


26F

2018. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is a hülyeség...de amúgy mit keresett az a nő kint? A asszonynak a konyhan van a heje hinnye!

Szaradjon le a keze annak a papucs ferfinak aki kimer allni egy noert! Hat milyen vilagban elunk???

2018. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
P.S. a komplexusoddal menj el egy agyturkászhoz, ne itt sírj amiért nem mersz oda menni egy nőhöz.
2018. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Felnevettem:D

Tudod, nem szégyen megvédeni a gyengébbet, kiszolgáltatottat.

2018. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#1: Jól megragadtad a lényeget. Nem a magasságon van a hangsúly. Írhattam volna kövért, soványt, rondát, akármit. Az a lényeg, hogy rengeteg pasi csak szavakban és ripacskodásban profi, amikor nőkről van szó. Mondjuk szerintem az is ciki, ha emiatt megverte volna a pasit. Az ilyen férfiakat én csak macskajancsiknak tekintem, mert a nők nem selyemcicák, hogy mindenféle védelmet kelljen élvezniük. Elvileg nemi egyenlőség van. Ha egy pasival követték volna el ezt, akkor mindenki rá se bagózott volna az esetre. De ha egy nő ellen követnek el valami kis affért, akkor egyből odaszaladnak a hős lovagok. Az önbíráskodóktól nagyon rosszul vagyok. Majd a hatóságok elintézik az ilyen ügyeket, ami már meg is történt. Fél év börtönt meg komoly pénzbüntetést kapott a pasi, ami szintén iszonyatosan nevetséges ítélet egy ilyen kis pofonért. Nagyon eltorzult világban élünk.
2018. okt. 6. 13:34
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Kedves kérdező, alap dolog, hogy az emberek kiállnak egymásért. Kortól, nemtől és küllemtől függetlenül. Alapvetőnek lellene lennie legalábbis...ez nem észjátszás, itt nincs kettősmérce, te látod borzasztóan torzan a helyzetet és ezt a témát.
2018. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%

Neked valami komoly mentális gondjaid vannak.

1. A férfi megütötte a nőt, természetes, hogy nem ül mindenki tovább a kávéjukat szürcsölgetve.

2. Nem mehetsz csak úgy oda valakihez, hogy megverd, mert annak következményei lesznek.

3. Semmi gond a 170 centis férfiakkal, férjem is ilyen magas és mégis férfias. Férfiasság nem 190 centin túl kezdődik.

4. Szánalmas vagy és ezért nem kellesz egy nőnek sem, nem a magasságod miatt.

2018. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#5: És az első mondatomat folytatva: Az ilyen esetekben is csak a vonzó és szimpatikus pasik segítségét köszönik meg a nők, nem a tettek számítanak. Múltkor a buszon megkérdeztem egy kolis lányt, aki alig bírt leszállni a bőröndjeivel, hogy segítsek-e neki. Flegmán odalökte nekem, hogy "minek nézel engem, szerinted nem bírom el egyedül"? Aztán a váróteremben (mindketten vonattal utaztunk tovább) odaül mellé egy 190 magas, sportos, szépfiú és azzal kezdi a bemutatkozást, hogy "De sok cuccod van, melyik vonattal mész? Ha gondolod segítek vinni őket." A csaj természetesen egyből elolvadt a segítségnyújtástól.
2018. okt. 6. 13:40
 9/26 A kérdező kommentje:

#7: "1. A férfi megütötte a nőt, természetes, hogy nem ül mindenki tovább a kávéjukat szürcsölgetve."


xD Tök jó, hogy eközben pont a két csaj rá se hederített erre a kis színjátékra és nyugodtan kávézgattak tovább.

2018. okt. 6. 13:43
 10/26 anonim ***** válasza:
98%

Mert be voltak szarva. Mert megtanultuk, hogy ha agresszív pasi van a környéken, játszd azt, hogy nem történik semmi, hogy te ne kapj pofont.


A sztorid meg kamu. Nem mertél hozzászólni a csajhoz, elképzelted, hogy így történt volna.

2018. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!