Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes-e olyan emberrel...

Érdemes-e olyan emberrel (tovább) kommunikálni?

Figyelt kérdés

..aki (már) a mondatod közepén azt kérdezi, hogy: MIT?

És persze minden kérdésedre, vagy válaszodra visszakérdez.

Nem a fülével van baj, az biztos!



2018. okt. 12. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teszteli a tűrőképességed...
2018. okt. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdekli mit beszelsz ezért a mondat felénél kérdez hogy úgy tűnjön mintha figyelné. Aztán a végén utolsó 2 szot elkapja abbol visszakerdez . Ismerek ilyet és tényleg így van :D
2018. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elég gáz ember az ilyen! Igazából az ő kérdésére válaszoltam.

Volt olyan is, amikor (egy eldöntendő kérdésre) annyit mondtam, hogy: "Nem!" Ez olyan rövid volt, hogy csak utána tudott visszakérdezni! Pedig a másik lehetőség két szótagból áll, ráadásul magánhangzóval kezdődik. Még szájról is le lehet olvasni!

2018. okt. 13. 00:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, úgy se érdekel, mit akarsz neki mondani; talán csak társaságra vágyik, és úgy akarja feltűntetni, mintha beszélgetni is akarna, hogy ne tűnjön ő unalmasnak:D Ő nagyon társasági ember, csak nem túl kommunikatív; nem tud beszélgetni; és akkor inkább ezt játssza. De amúgy nem gondolnám, hogy feltétlenül rosszból ilyen, hogy a forró kását kerülgeti. De amúgy lehet, hogy közpen azzal szórakozik ezzel együtt, hogy sz0pat:)
2018. okt. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

*Egyszer kérdezd már meg tőle:D


És vissza fog kérdezni, hogy "Mit?" :D XDD Na akkor mondd meg neki, hogy ne fárasszon legyen olyan kedves; most vagy beszélgessetek , vagy ne, de ennek így nem találod túl sok értelmét:D:D

2018. okt. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*márhogy szivat-e csak ilyenkor:D:D:D azt kérdezd:) És a reakcióját meg ha nem felejted el; írd le ide pls:):) Köszi:D
2018. okt. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A harmadik ilyennél már gondoltam, hogy szívatni akar. Ezért én is elkezdtem ezt játszani vele. :D:D:D Így persze a beszélgetésből lett egy nagy tál moslék, amitől inkább csak hánytam volna!
2018. okt. 13. 01:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt kérdezi angol rövidítésekkel, hogy messzecsuszeci műszaki egyetem?
2018. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
MIT?
2018. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

-Kádár lakás!

-MIT?

-Ne mitezzél, süket vagy?

2018. okt. 13. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!