Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El tudj%tok képzelni a külsőtö...

El tudj%tok képzelni a külsőtök élethűen?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
mire gondolsz?
2018. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem, egészen másnak vagyok képes látni magamat a tükörben is (jó, kicsit nyilván változik is az ember). S önvédelemből sem gondolok a külsőmre, nekem nem tetszik.
2018. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem látom reálisan.Furcsa ez,mert most pl. 15 kilóval több vagyok,mint mindig is voltam,és ugyanúgy látom pl. az arcomat,mint régen.De közben más meg mindig azt mondja,ha régen nem látott,hogy milyen kerekebb lett az arcom,meg pufók.Testben is úgy érzem magam mint régen,már arra is gondoltam hogy a tükör lehet csak szemfényvesztés,nem is a valóságot mutatja,vagy én nem látok tisztán.
2018. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Nincs az az ember, aki önmagáról tiszta képet alkot. Az agy furcsa játékot űz ilyenkor. Vagy menekül és nem akarja a valóságot láttatni, vagy lekicsinyli önmagát.


Tökéletes példa a 3-as válaszadó. Aki 15 kg felesleggel is ugyanúgy látja magát. Nem meri bevallani magának, hogy bizony meghízott. Az ilyen embereket látod az utcán, mikor egy számmal kisebb farmebe paszírozza bele magát. Ez nem bántás, provokálás, ez puszta tény. Félre értés ne essék. Nyilván nem láttam a válaszolót, de nagy általánosságban véve a hasonló mentalitás produkálja azt a látványt, amit sokszor látni az utcán.


Ugyanez a helyzet az agyonvakolt nőkkel is. Nem látja magát szépnek, ezért a sminkkel formálja magát olyanra, amilyen lenni akar. De sok esetben ez is torz kép, azért születnek néha brutális "sminkek".

2018. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha gondolkodom ezen. Nm 100%-osan.
2018. okt. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!