Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves lányok! Ti mit gondolto...

Kedves lányok! Ti mit gondoltok egy ilyen fiúról? Párkapcsolatot el tudnátok képzelni vele?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.

Ha a külsőmről van szó, akkor tudni kell róla, hogy barna szemem van, sötétbarna színű hajam, 179 cm magas vagyok, 61-64 kg között ingadozik a testsúlyom. Nem mondanám magam vékonynak.

Igényes es ápolt vagyok. Nem szokásom elhanyagolni magam. Rendszeresen fürdök, hajat, fogat mosok, és a kezem ápoltságáról sem feledkezem meg.

Különben beszédes vagyok nagyon. Órákon keresztül el tudnék beszélgetni olyannal, aki nyitott a beszélgetésekre. És előny, ha az illetővel lehet komolyabban is beszélgetni. Mindezek mellett könnyen meg tudom nevettetni az embereket akkor, ha nagyon jó kedvemben vagyok.

Vitatkozni is nagyon szeretek. Mindig van egy álláspontom, ami mellett alap, hogy kiállok. Ebből kifolyólag makacs is vagyok. Nem bírom, ha megmondják nekem azt, hogy mit csináljak.

Van, hogy túl őszinte vagyok az emberekkel. Ha megkérdezik valamiről a véleményemet, akkor mindig ki szoktam mondani azt, ami a szívemen van. Inkább a fájó igazság, mint a kegyes hazugság. Meg most nem fogok hazudni valakinek azért, hogy megkedveljen.

Ilyenkor nem szoktam figyelembe venni mások érzéseit. Ez az egyik hibám is. Meg ha hibázok is, mindig beismerem, és arra törekszem, hogy javìtsak teljes mértékben a helyzeten.

Kedvenc zenei műfajom, filmem nincsen. Azt szoktam meghallgatni és megnézni, ami megtetszik.

Különben bújós fajta vagyok. Szeretem az érzéseimet is kimutatni, de nem túlzottan. Nem bírom, ha valami vagy valaki csöpög a nyáltól.

Különben tanár szeretnék lenni. Angolt és törit szeretnék majd tanítani, csak az már más kérdés, hogy ez sikerülni fog-e.

Noss, hát ez lennék én tömören.


2017. jan. 1. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

A különben szóról kezdj el leszokni, háromszor is használtad a leírásodban, nem is teljesen helyesen.


Egyébként normálisnak tűnsz, aki erősségeivel és gyengeségeivel is tisztában van. Mi a gond? Miért kellett kiírnod ezt a kérdést? Nincs sikered a lányoknál, nem kapsz pozitív megerősítéseket? Vagy pont hogy negatívakat kaptál?

2017. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
blablabla.. a lényeg: van iphoneod?
2017. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tisztaminta válasza:
szia nem vagyok még 18 éves de eltudnék kébzelni egy ilyen párkapcsolatot 1.ha a pasi jól ápolt akkor nálam az már jó 2.szerintem a kor meg a súly nem számít bár a kinézet sem de az azért még is csak hogy jól ápolt legyen. 3.biztos nem csak én vagyok úgy vele hogy szeretek beszélgetni és minden ember szeret kicsit bújni a túl őszinteséggel sincs baj szerintem ha mindig igazat mondasz akkor mint irtad az még mindig jobb mintha a hazugságot mondanád.figyi mások érzései a utolsó.először vedd figyelembe a te érzéseid
2017. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz még nem vagyok 18 de a leírtak alapján igen.
2017. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, simán. Én is hasonló vagyok. :D 15l
2017. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális srác lehetsz, akár el tudnék képzelni.
2017. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!