Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kell reagálni, ha valaki...

Mit kell reagálni, ha valaki az arcodba lóbálja a mellét kérdés nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval a férjem áthívta a kollégáját családostul, hogy ismerjük meg egymást, mivel a gyerekeink egyidősek, ott most született egy második baba, gondolták hátja jól kijövünk majd mi, feleségek is egymással. Na minden alakulgatott, beszélgettük, amikor is a kisbaba kicsit nyöszörgött, erre az a nő egy szó nélkül kikapta a mellét mindenki szeme láttára, és nekiállt szoptatni. A férjem zavarba jött, kiment a nappaliból, az ő férje úgy tett, mintha épp semmi különös nem történne, én meg köpni-nyelni nem tudtam. Újabban ez lett a normális, szó nélkül kificcented a melledet vendégségben? Oké, hogy mi kissé konzervatívak vagyunk, de nem kellene legalább megkérdezni, hogy “elnézést, hol etethetném meg a babát” vagy valami?
2018. okt. 15. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

Ez egy tök természetes dolog.

Nem kéne ezen problémát talalnod.

Javaslom a hormonmentes youtube csatorna ezen témájú videójat.

2018. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Kamu kérdés.
2018. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekik ez természetes, tehát nem gondolták, hogy meg kéne kérdezni. Esetleg tapintatosan szóljatok nekik, hogy ez nektek kellemetlen volt így váratlanul, és nem azért, mert a szoptatás nem természetes dolog.
2018. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet tapintatosan szólni valakinek, akit először látok?

“te Andi, nem vagyunk kíváncsiak a melledre, etesd diszkrétebben azt a babát, teríts oda szoptatóskendőt, vagy vonulj már félre az isten áldjon meg, mert nem otthon vagy, ahol mindenki mindenkire rájár”

2018. okt. 15. 14:57
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Én örültem volna! Egy igazi férfi nem megy ki ilyenkor!
2018. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy neveletlen tapló, ez a nőci:D Döbbenet:) Biztos, hogy a helyedben nem hagytam volna szó nélkül.
2018. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát ehhez tehetség kell igazából. A legtöbb ember nem tudja ezt úgy elmondani, hogy ne legyen sértő. És ez nem a szavakon múlik. Szóval, ha téged zavar akkor inkább ne hívd meg többet.
2018. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem tök természetes dolog, hogy egy gyerek az anyja melléből szopik, ők még így táplálkoznak.

De le lehet pontozni, mert csak "lipsi p*csa" vagyok.

2018. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyedben mindenféle düh vagy ilyesmi nélkül annyit mondtam volna, hogy “figyu, szerintem vendégségben nem illő előkapni a csecst, legközelebb vonulj félre és takard el magad, vagy fejd le a tejet.” A te házad, a te szabályaid. Ha megsértődik ezen, mert nem képes felfogni, akkor nem kell jönnie többet.
2018. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

“Én örültem volna! Egy igazi férfi nem megy ki ilyenkor!”

Na jó, akkor áruld el, mit csinál ilyenkor egy igazi férfi, hadd legyél te a példakép a férjemnek. Szóval, mit tettél volna? Nyáladzva bámulod a kollégád feleségének a mellét, esetleg kicsit nyalogatod is a szád szélét... mesélj. :)

2018. okt. 15. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!