Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen tehetetlenek az...

Miért ilyen tehetetlenek az emberek itt a gyk-n?

Figyelt kérdés
Vannak pl. azok a típusú kérdések, mikor egyértelműen a google segítségével sokkal precízebb és részletesebb választ tudna kapni. És mikor válaszolsz, de hozzá teszed, hogy részletesebben nézz utána a googlen, még mindig tovább kérdez inkább. Vagy mikor megkérdezik mit főzzek ezekből az alapanyagokból, és felsorol vagy húsz félét. Maguktól nem tudnak gondolkodni, vagy ennyire bele kényelmesedik az ember abba, hogy inkább kérdez? Azt akarják, hogy mindenki rájuk figyeljen egyénileg? Mi találjuk ki ,hogy mit főzzön egy egész konyhai repertoárból? Szemetet vajon le tudják vinni önállóan?
2018. okt. 16. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

a való életben is sok ilyen van, csak itt is tesznek fel kérdéseket, tehát ez nem "gyk specifikus probléma"


sokaknak ennyi jutott

2018. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan is van köztük, aki direkt kommunikálni akar.
2018. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek igénylik a személyes kapcsolatot, még ha csak netes is.
2018. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan bizonyos kérdéseket, amire rá lehetett volna keresni, azért írnak ki mert viszonylag tömören meg van válaszolva más emberektől az ami érdekelte. Ha rákeresne lehet sokat kellene olvasnia a cikkben vagy cikkekben mire rátalál.


Én személy szerint így vagyok vele, szerintem sokan mások is.

2018. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kevés az olyan kérdés, ahol valaki tényleg a megoldásra kíváncsi. Legtöbben dumálni szeretnének az adott témában, politikai hangulatot kelteni, szexuális fantáziát kiélni, vagy csak kiengedni a gőzt, hogy mennyire elege van az anyósából... Nevével ellentétben szerintem ez az oldal elsősorban beszélgetőtárs-kereső "kérdések" ürügyén.
2018. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1.Hiába van egy legjobb barátod, barátnőd; néha annyira felháborít rgy dolog, hogy többször, több embernek ki kell adnod és nem elég csak neki. Ha pedig a kérdés róla szól, akkor pláne nem tudod neki kiadni, más meg nem biztos, hogy olyan közel áll
2018. okt. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2. A GyK-n kissé valósággá teheted a fantáziád, egy fiktív történetet juttathatsz el hús-vér emberekhez. Mindegy mennyire perverz vagy beteges, úgysem tudják ki vagy. Visszajelzéseket kapsz és azonos fétisű emberekre bukkanhatsz
2018. okt. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3. Ha nem tudtál feldolgozni egy régi eseményt, kiadod és más kommentárjaiból ááthatod, ki hogy vélekedik a történtekről, megerősítést kaphatsz, nem a Te hibád és végre elengedheted.
2018. okt. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4. Poénos kedvedben vagy vagy unatkozol és kiteszel valami primitív dolgot és várod a humoros hozzászólásokat
2018. okt. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5. Vágysz a szimpla kommunikációra
2018. okt. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!