Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » (nagyon) kövér nők, van...

(nagyon) kövér nők, van köztetek aki szereti ha a párja?

Figyelt kérdés

jól megtapogatná? Azaz, hogy élvezi fogdosni, csókolgatni a hájas testrészeiteket és erre nagyon gerjed. Vagy nagyon irritálónak, visszataszítónak találnátok?

Előre is köszi a válaszokat!

Szép napot!



2018. okt. 16. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan kövér lány, aki elfogadja magát, én sosem tartoztam ezek közé. Engem zavar, ha a párom megsimogatja a hasamat, mert egyetleneg dolog jut róla eszembe, és az az, hogy milyen undorító úszógumis hasam van, le kellene fogynom! Ha úgy lennék kövér, mint egy duci modell, lehet hogy nem zavarna, de sajnos nekem nem olyan alakom van. 12 kg-ot leadtam 4 hónap alatt, hátra van még 15, és akkor boldog leszek.
2018. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát engem csak magam miatt zavar, ha megsimogatja az úszógumijaimat. Mert nincs önbizalmam, és magamnak nem tetszem. De neki igen, és ez valamennyire megvigasztal.

Ja és kösz de nem kérek gusztustalan privátüzenetes kérdéseket mert úgysem válaszolok rá. Kösz.

2018. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Max sötétben.Kicsit jobban fel tudok engedni ,ha tudom,hogy a párom nem lát.Megfoghat,csak ne lásson.
2018. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ennyire negatívak vagytok lányok? :(
2018. okt. 18. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon boldog lennék egy molett lánnyal csak ugye a legtöbb lány ezen változtatni akar aki meg nem annak simán nem jövök be mert ugye a mackós alkat az nem a legnyerőbb. Szóval az irónia le kell fogynom kicsit edzenem kell azért hogy egy molett lánnyal összejöjjek,ami viszont folyamatos odafigyelést szorongást igényel,úgy érzem soha nem találom meg azt az igazit aki kedves,megértő és elfogad úgy ahogy vagyok
2018. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves #5! Első válaszoló vagyok! Ha már ilyen topikban vagyunk, akkor hadd említsem meg, hogy az én párom is mackós alkat. Amikor összejöttem vele kb. 6 éve, akkor sovány volt, én viszont már akkor is dundi. Ő mostanra pocakot, és cicit növesztett, és én oda vagyok érte!

Azt viszont el nem tudnám képzelni, hogy egy izmos csávó mit akarna tőlem, bevallom, nagyon fura lenne. Mert egy sovány fickó mellett csúnyának érzem magam, egy izmos, kisportolt fickó mellett meg egyenesen extra csúnyának érezném magam.

2018. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!