Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van itt köztetek, aki nagyon...

Van itt köztetek, aki nagyon sokat eszik, mégis 80 kiló alatt van?

Figyelt kérdés
Mennyit esztek (nem muszáj) hány kilók vagytok?

2017. szept. 25. 12:20
 1/6 anonim válasza:
Sokat eszek, fogalmam sincs mièrt. Apám sokszor mondta, hogy elfogok hízni, mert az ő alkatát örököltem. De...jelenleg 53 kiló vagyok, de álltalában 50-55 között ingadozik. Sportolni se sokat sportolok.
2017. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
(Előző válaszoló) De persze azèrt nem egèsz nap eszek, szóval nem mondanám nagyon nagyon soknak.
2017. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamikor többet, valamikor kevesebbet, de általában jó étvágyam van. 52-54 kg között szoktam lenni, szinte semmit sem mozgok, csak sétálni szoktam.
2017. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sokat eszek de odafigyelek hogy mit :) 63 kg vagyok 175 cm

Ma pl a reggelim egy kb 15 centis szelet vegán almáspite volt mellé cappuccino, 2dl mandulajoghurt 50 g olajos maggal 3 fügével, zabbal

Két órára rá tízóraira szőlő, banàn, alma, knäckebröd uzsonna ugyanez

Ebéd hummusz, tökmagos zsemle egész avokádó, zellerszár, saláta, paprika

Első vacsora sütőtökkrémleves pirított tofuval rukkolával két szelet tökmag olajos pirított kenyérrel

Most melózok mèg 2-3 órát aztán jön a 2. Vacsi ami valószínűleg rakott zöldség lesz este meg még étcsokit szoktam enni.

2017. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajna anno nem számoltam, de rengeteget ettem, főleg néha, amikro bement fél lábas lebbencs vacsorára vagy fél kiló kenyér egy liter tejjel s valami zsírral, zöldséggel reggelire... Ez azért nem mindennap, de máskor is tudtam enni. Alacsony vagyok, nem aktív és nagyon nehezen hízom. Évtizedek alatt eljutottam a 80 kilóhoz, de fölötte egyszerűen nem tudtam megmaradni a hasonlóan sok evésem mellett. Ha hízom vagy fogyok, nem szokott változni a jóllakáshoz szükséges ételmennyiség.


Azóta értem, mi történt, mert sok ilyen ember van, ahol inkább begyorsul az anyagcsere, csak nehogy jelentős hízás legyen. De van az a mennyiség, amitől csak megtörténik.

Fogynom elég nehéz. Amikor jelentősen kevesebbet kezdtem enni, nem történt semmi, mivel még mindig túlettem magam. Mennyit ehettem rég? Brr. Pedig az nem egészséges, a túlevés.


Most 68 vagyok és elég lelkesen elszállhatok, most is nagyon nehezen hízom. De hasonlóan nehezen is fogyok, nem igazán tudok keveset enni. Nincs mese, több mozgás fog kelleni, az úgyse árt.

Fogyásom alatt sokszor 2000 kcalt ettem, olykor többet, de 4000 volt a max. 3000 kcal mellett még nem hízom észrevehetően mozgás nélkül sem, az biztos.

Az ételeim összetétele mellékes a súlyom szempontjából. Hol szénhidrátosabban eszem, hol kevésbé, a zsír mindig rendes mennyiség (néha magas, de már leszorítottam napi 130-150 gramm alá) és a fehérje is rendben van.

Ez persze kevés étel, de ha sokat eszem, sosem számolok, így arról nincs adatom.

Amiben különösen jó vagyok, az az egyszerre sokat evés. Napi egy étkezéssel is beviszem a fentit, nem gond.


80 kiló egész sok és hízékony ember is ehet sokat hízás nélkül, ha aktív s a nagyobb izomtömeg is segít.

2017. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rengeteget:

R: eszpresszó, pár szem keksz

Egy órára rá egy capucsínó meg vagy bundás kenyér, vagy Brezel (vajas, vagy szalámis, attól függ)


Fél tizenegy felé forró csoki (munkahelyen fincsi) tejszínhabbal, és süti mellé, vagy egy banánshake.


Ebéd: ma épp fél lábos sárgaborsófőzeléket ettem két tíz centi hosszú tenyérnyi sült oldalassal.


Uzsonna: egy joghurt dióval, mogyoróval, kv


Vacsi: rántotta pár tojásból, sült virsli, ebéd maradéka, tartalmas leves.


És ezek között még nasizok is, éjszaka csoki.


169 cm-hez legjobb esetben 54 kiló vagyok, de most két hétig nem tudtam enni a fogam miatt, és lementem 48-ra.


Makkegészséges vagyok, féregtelen, de nem tudok hízni - már 12-13 éve.

2017. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!