Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak helyrehozhatatl...

Tényleg vannak helyrehozhatatlan hibák? Hiába hogy bármit megtenne az ember, mindegy hogy mennyire sajnálja. Nem lehet minden kapcsolatot helyrehozni?

Figyelt kérdés

#hiba #kapcsolat #helyrehozhatatlan.
2018. okt. 21. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak, amiket lezárás és feldolgozás után, jobb nem bolygatni.
2018. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kapcsolatot nem minden esetben lehet helyrehozni.

Életet igen (munka, tanulás, pénzügyek, külső stb...).

2018. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak bizony.
2018. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor sem értem.Miért kell mindent elengedni?Az az idő amit a feldolgozásra szánunk talán mehetne helytehozásra is.A fontos dolgokhoz ragaszkodni kell nem?

Bár én bevallom az ilyen dolgokhoz h*lye vagyok,de akkor is...

2018. okt. 21. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogj meg egy tányért.

Vágd a földhöz.

Mond, hogy bocsánat.

A tányér összeforrt?


Na. Ez szépen demonstrálja, hogy van, ami visszafordíthatatlan. Ellenben ez helyzet függő. Nagyon fontos, hogy mi történt. Nagyon fontos, hogy teljes mértékben megértsed a másikat és a másik is képes legyen megérteni téged. Az "Erőszakmentes Kommunikáció alapjai" előadás (amit megtalálsz YT-n) azt állítja, hogy minden, két személy közti konfliktus 20 perc alatt megoldható, ha mindkét fél el tudja mondani a másiknak, a másik véleményét a témáról úgy, hogy azzal a másik egyetértsen.

2018. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az az idő amit a feldolgozásra szánunk talán mehetne helytehozásra is.A fontos dolgokhoz ragaszkodni kell nem?"

Ez igaz, de csak ha te akarod, akkor megette a fene!

2018. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igaz

Régen én is,eldobtam mindent ami egy kicsit is a kezdett kellemetlen lenni.Bár abban az időben arcon köptem volna magam,ha vasárnap este félrészegen lelkizek a GYK-n.Szóval lehet régen jobb voltam 😂

2018. okt. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!