Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlléphetünk azon, amik...

Túlléphetünk azon, amik voltunk? Igazán hátra hagyhatjuk a múltat?

Figyelt kérdés

Nem tudom pszichopata vagyok-e, de zaklató biztos. Zaklattam lányokat, követtem, megfigyeltem, nyomoztam utánuk, nem hagytam őket békén facebook-on, mire le is tiltottak. Félreértések is történtek, de végső soron tettem rossz dolgokat. Elhagytam az országot, több, mint 2500 kmre vagyok a szerelmemtől. Megpróbáltam új életet kezdeni, megvàltozni... de a múltam a nyomomban van, akárhová is megyek. Kísért. Még mindig nézem a (szerelmem) képeit, még mindig nézem a profilját másik fiókról, még mindig vágyom rá, és még mindig azon gondolkodok, hogyan hozhatnám helyre. Tudom, hogy nem helyes, és el kell engednem, de mégis hogyan? Régen könnyebb volt, amikor még tudtam sírni. Akkor még egy alapos sírástól megkönnyebbültem, de ma már még csak sírni sem tudok. Kínoz a fájdalom, de nem eresztek könnyeket.

Rossz ember vagyok, ugye? Nem érdemlem meg, hogy szeressen egy lány. Tudom én. Bármennyiszer bármilyen rossz ér, elfogadom, hiszen tudom, hogy megérdemlem. De azért szeretnék egyszer boldog életet élni. Tudod, nem zaklató lenni és miegyebek, hanem... valami más, ami még nem voltam.



2018. okt. 20. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Már kezdtelek megsajnálmi ja nem, mégsem..


Akinek nem volt dolga zaklatóval valamilyen formában, az majd lehet megsajnál. De én nem foglak :)


Igen, az én szememben rossz ember vagy. De nem fogok beléd rúgni.. viccen kívül, menj el agytúrkászhoz.. látod te is, hogy nem jó ez így, tudod, hogy rendellenesen működsz ilyen téren.. fordulj szakemberhez. Magadtól nem fogsz tudni megváltozni. Hogy miért nem?? Mert gyenge vagy :) Tudod, hogy rossz az, amit csinálsz de azért csk felregisztrálsz másik névvel a facebookra, csak zaklatod azt a lányt, nem tudod megàllni azt sem, hogy a képeit nézegesd... tehát gyenge vagy, nincs önkontrollod. Szakember ezen szerintem segíthetne. Mondanám, hogy nem vagy bolond de az vagy. Normàlis ember ilyet nem csinál de mint mondtam, te is felismerted ezt, a változni akarás szikrája már ott van benned.. csak tenned kell érte. Aztán vagy sikerül vagy nem.


Mindenesetre örülök, hogy kicsit kezdesz észbe kapni.. ettől függetlenül ha megtudnàm, hogy az én barátnőmet zaklatod, biztos, hogy szétverném a szádat :)


Próbáld meg elterelni a gondolataidat, keress valami hobbit.. + járj rendszeresen szakemberhez. Ha tudod, hogy valamk olyasmit készülsz csinálni, ami nem helyes.. akkor azonnal kezdj el csinálni valami mást! Menj el futni vagy mittudomén..


Sok sikert :)

2018. okt. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pszhiopata nem vagy ilyen beteges bűntudattal az tuti 😀

Viszont ha ekkora betegségtudstod van,akkor miért csinálod?Ne nézegesd a lányt álprofilról,azért tiltott hogy ne lásd,ezt tartsd tiszteletben.

Egy pszhihológus mindenképpen jót tenne szerintem is

2018. okt. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kicsit megértôbb vagyok mint az eggyes,mert én is csináltam egyszer hasonlót.Rövid ideig és nem olyan betegesen mint te,de mégis.

Alapjáraton nem vagyok ilyen ezért elkezdtem megkeresni magamban a gigszert és egy kis öndiagnosztikával megtaláltam.

2018. okt. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem nyitsz ott kint?

Nekem külfölfön annyi haverom barátom lett amennyi itthon soha és uj szerelem.

Aki a multon rágodik az becsavarodik és észre sem veszi micsoda meglepetéseket tartogat az élet

Én tuti azt keresném kivel mihez lehetne kezdeni. A szomszédba is átkopognék sütivel

2018. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te meg nem jottel ra a lenyegre, es hulye vagy! Hagyod magad atlepni egy hataron majd azt kerdezgeted “miert”? Akkor gondolkozz meg egy kicsit - szerinted masok hogy csinaljak?!

Nezegetni kell a platoi szerelmed fotojat mint egy hulyegyerek, szerinted ezt?

2018. okt. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A múltunk nem életfogytos ítélet, kérdező. Csak néhány lépcsőfok, amit megjártuk. Van közte szép időszak, és vannak árnyékok, amikre nem szívesen emlékezünk vissza. MINDENKI életében vannak ilyen árnyékok, vagy nincs, hát az illető elfelejtett élni.

Te tisztában vagy a saját hibáiddal, ez már hatalmas előny nagyon sok fiatallal szemben. Most már csak a módját kell kifundálni, ahogy változtatni tudsz magadon.

2018. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!